שממנף את העסק שלך – רבות הפעמים בהן בעלי עסקים נתקלים במצב או הם מעוניינים "להקים אתר באינטרנט" אך אינם יודעים כיצד לאפיין אותו בצורה נכונה, דב אשר עוד יותר קיצוני במיזמים באינטרנט. אפיון לאנכון של אתר יכול לגרום לכמה דברים לא רצויים בתהליך ההקמה של האתר מיזם:

  1. עיכוב משמעותי בזמן של העלאת האתר מיזם לאוויר.
  2. עלויות יקרות יותר לחברת בניית אתרים מכיוון שתיאום הציפיות לא היה נכון.
  3. בסופו של דבר גם לא תקבל את מלוא הסחורה וזה לא יצא אחד לאחד כמו שדמיינת.

למה כדאי לקבל ייעוץ ולהעסיק אדם מקצועי אשר מבין את הטכנולוגיה העכשווית על מנת לאפיין לך אתר אתר האינטרנט ולעבוד מול החברה לבניית אתרים?

ראשית – אותו אדם ידע לעבוד מול החברה באופן מקצועי, ידע לדרוש מהם אופטימיזציה מיטבית למנועי חיפוש, העחל מרמת תגיות META ועד רמת סידור ועימוד נכון, תגי H1 וגם H2, וכל שאר ההיררכיה, אלגוריתמים של לונגטייל במיזמים ייחודיים וכו' (מומלץ ביותר למיזמים על קונספטים חדשים באינטרנט).

מעבר לכך יועץ מקצועי ידע להטמיע (או לדרוש מהחברה לבניית אתרים להטמיע) את כל התוספים הכי חדישים לסנכרון עם מדיה חברתית בצורה מיטבית, למשל: תוסף לייקים של פייסבוק, תוספים שיתוף מהירים (ברמת קליק) במדיה חברתית, שליחה במייל והוספה למועדפים ועוד.

בניית אתרים – ניתוח הקונספט וקהל היעד

עוד דבר חשוב הוא בתהליך אפיון האתרים הוא לדעת לנתח את קהל היעד ולהתאים לו אתר וממשק משתמש גרפי (GUI) בהתאם לצרכיו ולאופן הגלישה של קהל זה.
חווית המשתמש הינה חלק חשוב בתהליך האפיון, מיקום נכון של האלמנטים השונים בעמוד – לא רק שיגרום לגולשים לחזור ולבקר באתר שלכם, אלה גם יגרום לאנשים לקנות או להקליק – תלוי בקונספט שלכם.

והכי חשוב – כאשר היועץ שלכם מבין את הטכנולוגיה משני צידי המתרס (גם בתור גולש וגם בתור מתכנת), האפיון יעשה בצורה כזאת שהמיזם אתר פשוט לא יכול שלא להצליח. אין באמת חברה לבניית אתרים שתוכל להתווכח עם מישהו שבאמת מבין עניין ואי אפשר לעבר אותו בקלות.

חשוב אף לקחת בחשבון שככל שתקחו יועץ יותר מוקדם – כך הפרופיט שלו לעסק שלכם יהיה יותר גדול כן אפילו בשלב המשא ומתן הוא יוכל להוציא עבורכם מקסימום תועלת במינימום ממחיר מול החברה לבניית אתרים ופיחות אתרים באינטרנט.