עיצוב אתרים באינטרנט באפיון אישי ומקצועי

בעל עסק שלום רב! כמה מילים על עיצוב אתרים וחשיבות הדבר לעסק שלך: כמה פעמים שמעת את הביטוי "העין קונה"? האם אתה משתדל לעצב את המשרד שלך ברמה גבוהה מתוך ידיעה כי זוהי נקודה שמצביעה על רצינותו של העסק וגורמת למבקרים במשרדך להתרשם ממך לטובה?

בדיוק כך גם עיצוב אתרים, אתר האינטרנט שלך הוא המשרד שלך באינטרנט. עיצוב אתרים נכון יגרום לגולש מזדמן באתרך להתרשם ממך לטובה וליצור קשר ביתר קלות.

אופן ההגשה של התכנים, השירות והמוצרים של בית העסק שלך הינו שיקול הגורם לגולש ליצור קשר ביתר קלות ולהתעניין במה יש לך להציע. מהאינטרנט אל הטלפון ואל סגירת העסקה. דבר זה בא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר כאשר עיצוב האתר שלך נעשה באופן נכון ומקצועי.

לעיצוב אתר האינטרנט שלך חייג: 0503080904

אנו בי.ב.פ מדיה יודעים לשלב עיצוב אתר נכון ומרהיב עם מיקומים של אלמנטים חשובים לתהליך השיווק במקומות אסטרטגיים וכן צפיפות מילות מפתח ופריסת טקסט נכונה לקידום אפקטיבי של האתר שלך במנועי חיפוש.

האמנות של עיצוב אתרים באינטרנט באה לידי ביטוי לא רק בגרפיקה מרהיבה, אלא גם בקידוד נכון אשר גורם למנועי חיפוש לסרוק את הטקסט באתרך בצורה נכונה, קידוד לא נכון מאידך עלול לפגוע בתהליך קידום אתרך ברשת ובמנועי חיפוש.

עיצוב אתרים נכון בא לידי ביטוי גם בפריסה נכונה של טקסט. מצד אחד לא לשעמם את הגולש יותר מידי ומצד שני להכניס את כל מכלול הדברים (שבכ"ד מתבטא בטקסט ארוך) בתוך עמוד הצגת השירות והפניה מהירה ליצירת קשר.

מיקום אלמנטים אסטרטגיים בתהליך השיווק (כגון טופס "צרו קשר") בצורה נוחה לעין ונגישה לגולש לאורך כל תהליך הביקור באתר הינו תוצר של עיצוב אתרים נכון ומקצועי.

מיקוד מהות האתר והשירות נעשה גם הוא ע"י עיצוב אתרים טוב, מקצועי ויצירתי אשר יודע לשלב נוחות גלישה עם מתן גדש על נקודות חשובות ללקוח.

אז לאחר שהוצגו בפניך הנקודות החשובות של עיצוב אתרים באינטרנט הינך מוזמן להתרשם מתיק העבודות עבור לקוחות עסקיים שכבר נהנים מאתר הממנף את העסק שלהם ברשת האינטרנט – לחץ כאן

כי עיצוב אתרים נכון עושה את ההבדל!

מבצע שדרוג אתרי אינטרנט קיימים: יש לכם אתר ישן? מעוניים להעניק לוק עכשווי לאתרכם? לשדרג את הגרפיקה ולעצבו בהתאם להרגלי הגלישה העכשווים?

ההשלכות הישירות של עיצוב אתרים הן:

  • 1. יצירת רושם טוב ואמינות אצל הגולשים באתרכם
  • 2. יותר מכירות! כן! יש קשר ישיר בין עיצוב וסידור האתר לבין מספר ההמרות של גולשים למזמיני שירות.

עכשיו במבצע: שדרוג אתרים קיימים החל מ- 2000 ש"ח