חנות אלטרונית

חנות אלטרונית

חנות אלקטרונית הינה עוד סניף לכל דבר בעסק שלך – הסניף הוירטואלי שעובד עבורך 247 ומייצר לעסק שלך ולמוצרים שלך מכירות מסביב לשעון! היתרונות בחנות אלטרונית הם רבים ומגוונים, שכן היא מאפשרת לך לנצל את הדיוק והפלטפורמה הנהדרת של האינטרנט, למתג את העסק שלך ולחשוף אותו לקהל יעד עצום ומגוון – והכל במוצר אחד.

אנו בונים חנויות אלקטרוניות אשר מאפשרות לך לנצל בצורה מיטבית את היתרונות של רשת האינטרנט ופלטפורמות לשיווק באינטרנט והפצת מידע (כגול גוגל ופייסבוק) וכן מספקים איתה מערכת ידידותית אשר מאפשרת לך לנהל את המלאי, להוסיף מוצרים, לקבוע מחירים מבצעים וקופונים, וכן לקטלג אותם בקטגוריות ולשווק אותם בצורה מיטבית.

העיצוב

עיצוב הוא אחד הדברים החשובים ביותר כיום, אנו מקימים חנויות עם עיצוב פרימיום לא סטנדרטיים אשר מכניסות את הגולש לחוויית הקניה בהתאם למוצרים שאתה מציע – מה שתורם יותר הן לאמינות שלך והן להגברת יחס המכירות באתר.

עגלת קניות

כל החנויות מצויידות בפונקציית “עגלת קניות” אשר מאפשרת לגולשים לצאת למסע שופינג באתר שלך ולשלם בסוף בהזמנה מרוכזת אחת.

סליקה וחשבוניות און ליין

אין צורך להתעסק עם תשלומים – הכל מבוצע דרך האינטרנט בהזנת פרטי אשראי וסליקה מאובטחת און ליין בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המערכת גם יודעת להפיק חשבוניות קניה בזמן אמת 0חשבונית מס לכל דבר) אשר נשלחת בדואר האלקטרוני מוכנה להדפסה.

ממשק נוח למשתמש

ע”י הממשק הנוח תוכל להוסיף לערוך ולמחוק מוצרים ללא הגבלה, לקטלג אותם בקטגוריות, לנהל קופונים ומבצעים וכן להדגיש מוצרים עיקריים שהולכים טוב בעסק שלך. ניהול המכירים, תמונת מוצר, תאור ואף הוספת אלמנטים של ערך מסוף (כגון: סרטוני הדרכה מיוטיוב) כבר כלולים בפנים.

ניצול הפלטפורמה לשיווק באינטרנט

המערכת בנויה בצורה מיטבית למנועי חיפוש (אופטימיזציה) וכן לשיווק ברשתות חברתיות. דבר אשר “מרים לך להנחתה” בתהליך השיווק של האתר, או בעצם הסניף הוירטואלי שלך באינטרנט.

ניהול ומעקבים

ניהול מסודר ומעקב אחרי תשלומים, פרטי לקוחות ופרטי משלוח. סטטיסטיקה מתקדמת למעקב אחר מוצרים פופולאריים ויחס המרה באתר. אין ספק במערכת טובה מעלה גם את הפרודקטיביות שלך באופן השיווק וכן עוזרת לך למכור יותר.