האינטרנט מהווה כיום את המדיה החזקה ביותר בעולם, בעיקר בשל נגישותו לכל אחד ובסך הכל למיליארדים גולשים ברחבי העולם, וכן אוקיינוס המידע ברשת האינטרנט שכבר מזמן שבר כל שיא אפשרי.

רבים הם בעלי האתרים והיזמים אשר מנצלים פלטפורמה זו על מנת לייצר הכנסות לקוחות חדשים לעסק, אך כדי להקים תשתית חזקה ויציבה נדרשת תחזוקה שוטפת של מיזמים באינטרנט תוך ראיה של הטרנדים העשוויים ושימוש בהם וכן הבנה של מנועי חיפוש אשר מהווים כוח עצום לעסק שלך במידה והינך משתלב בין תוצאות החיפוש הראשונות.

בניית אתרים מקצועית זה דבר אחד ומאוד חשוב, אך כדי להצליח באמת במיזמי אינטרנט ואתרים עסקיים חשוב גם לתחזק את האתר ולנהל אותו ואת תכניו בצורה נכונה.

לניהול אתר האינטרנט שלך חייג: 0503080904

אנו בי.ב.פ מדיה יודעים לשלב בין כתיבת תכנים איכותית ושיווקית לעסק שלך לבין קידום במנועי חיפוש בזמן כתיבת התכנים, תוך מתן דגש על: צפיצות מילות מפתח, אוטימיזציה נכונה בגוף התכנים, הקפדה על פונטים ואוורור טקסט ברמה ראויה אשר יגרום לגולשים לחזור ולבקר באתר ולא לברוח מכיוון שהסתבכו בו.

לפני כל עבודת תחזוקה שוטפת תתבצע פגישה בה ינותח האתר, וכן תיאום ציפיות עם הלקוח בכל אשר למילות מפתח רצויות לקידום אתרים וקהל היעד אליו צריך לכוון.

מהם היתרונות בניהול ותחזוקת אתרים באינטרנט ע"י אנשי מקצוע מנוסים אשר חיים ונושמים את עולם האינטרנט?

  • הבנת אלגוריתמים של מנועי חיפוש, כתיבת תכנים והקפדה על כללי הקידום הנכונים, כך שכל עדכון באתר שיתבצע על ידינו – יקדם את האתר שלך במנועי חיפוש.
  • הבנת הרגלי הגלישה העכשוויים – בזמן העדכון השוטף של האתר שלך נחשוב גם על דרכים אשר יעודדו גולשים לשתף במדיות חברתיות ולהביא יותר תנועה מפולחת לאתר שלך. שכן המדיות החברתיות מהוות כיום את הדבר החם ביותר כיום וכלי מעולה ליצירת תנועה איכותית.
  • במהלך הגלישה והעבודה השוטפת על האתר גם נייצד דו"ח אשר יוגש מידי חודש ללקוח, ויכלול ביותר בין היתר: מספר העדכונים, טיפים ועצות ליעול האתר.
  • ככל שנצבור יותר ותק באתר שלך (רצף של עבודה שוטפת) כך נכיר יותר את הקהל, ממש נרגיש את הלקוחות, נדע לקבל משוב ולפעול על מנת להביא יותר תנועה איכותית ולגרום לגולשים הקבועים לשתף כמה שיותר ולהביא חברים.

כי ניהול נכון של אתרים מקדם את העסק שלך!

ניהול אתרים

ניהול אתרים

מבצע ניהול אתרי אינטרנט קיימים
יש לכם אתר ישן? מעוניים להוסיף לו תכנים חדשים? לעדכן את האתר באופן שוטף ולגרום לו להתפתח ולהתקדם?

ההשלכות הישירות של תוכן איכותי הן:

  • 1. קידום במנועי חיפוש ובראשם גוגל
  • 2. יצירת עניין בקרב לקוחות פוטנציאלים וגולשים מזדמנים
  • 3. שווי האתר עצמו עולה בתור נכס

עכשיו במבצע: ניהול שוטף ומקצועי של אתרי אינטרנט עסקיים ופורטלים, החל מ- 1500 ש"ח בחודש