ישראל, שנת 2011 – למעלה מ- 4.5 מיליון גולשים באינטרנט על בסיס יומי! והמספרים רק הולכים וגדלים…, בראיה עולמית עד שנת 2013 צפוי מספר המחוברים לאינטרנט להגיע לשיא של 2.2 מיליארד אנשים מכל רחבי העולם.

גולשים אלו מחפשים בכל יום עדכוני חדשות, שירותים ומידע, קוראים דוא"ל, משחקים במשחקי רשת, מורידים כל דבר אפשרי ואפילו מבצעים הזמנות של מוצרי צריכה בסיסיים ישירות מרשת האינטרנט שהוכרזה כבר מזמן כמדיה החזקה ביותר בעולם.

רשת האינטרנט העולמית מונה כיום יותר ממאה מיליארד דפים שונים, ורק בישראל קיימים כמה עשרות מליונים. איך מוצאים מידע בתוך כל הבלאגן הזה? לשם כך הוקמו מנועי החיפוש ובראשם גוגל אשר מאפשרים בשניות ובקלות מדהימה למצוא כל דבר בתוך ים המידע המציעה רשת האינטרנט.

דבר זה יצר תעשיה שלמה לצד תעשיית בניית אתרים – תעשיה זאת נקראת קידום אתרים. אשר נועד לשים את העסקת שלך במיקומים טובים בתוך כל מאגר המידע העצום ובביטויים רלוונטיים עבור העסק שלך.

כמה עובדות לפני שנמשיך:

  1. רוב מוחלט מהישראלים מחפשים מידע במנוע החיפוש גוגל
  2. אחוזים גבוהים מאוד מהישראלים מעדיפים לחפש נותני שירותים באמצאות האינטרנט,
  3. אפילו על פני העיתון ואפילו יותר מדפי זהב!
  4. פחות מחמישית ממחפשי השירותים מגיעים לתוצאה האחרונה בדף החיפוש.

או במילים אחרות: רוב מוחלט מנותני השירותים המקבלים פניות מרשת האינטרנט הם אלו שהצליחו להתברג בין התוצאות הראשונות במנוע החיפוש גוגל ע"י שירותי קידום אתרים.

 


קטגוריה
פרסום בעיתון קידום אתרים
חשיפה עד 250 אלף במהלך השבוע (מקומון) 4.5 מיליון גולשים על בסיס יומי!
פילוח לפי איזורים לפי השירותים אותם הינך מעניק
אפקטיביות מועטה, גם קוראי מדורי הרכילות והחדשות רואים את הפרסומת שלך מרובה, מכיוון שהינך מקודם רק במילים אפקטיביות עבור עסקך!
עלות אלפי שקלים בחודש החל מ-200$ לחודש!

 

וזה מה מה שאנחנו עושים!
אנחנו ב- YBPmedia למדנו עם השנים את הטכניקות לקידום אתרים והאלגוריתמים של מנועי החיפוש המובילים ובראשם גוגל, דבר המאפשר לנו לשים את האתר שלך למעלה בתוצאות החיפוש וע"י כך להביא תוצאות אמיתיות לעסק שלך!

במקום לשרוף אלפי שקלים על קמפיינים לא אפקטיביים במדיות יקרות (עיתון, רדיו, טלויזיה). בואו להינות מקידום אתרים איכותי, מפלטפורמת המידע החזקה ביותר בעולם, ולקבל מקסימום אפקטיביות לכסף שלכם!

קידום אתרים זו הדרך היעילה ביותר להגיע לתוצאות במינימום הוצאות!

שיווק באינטרנט הפך בתוך מספר שנים לאופציה האטרקטיבית ביותר לגיוס לקוחות חדשים לכל עסק.   אחת הסיבות העיקריות לכך היא מנוע החיפוש של גוגל שיצר הזדמנות אטרקטיבית לחשיפה גבוהה לקהל לקוחות רלוונטי. עם נתונים סטטיסטיים שמדברים על למעלה מ-90% מהגולשים בארץ שגוגל הוא דף הבית שלהם – ברור לכולם שמי שלא קיים בגוגל – פשוט לא קיים.

קידום אתרים – פתרון שיווק כולל

עברו חלפו להם הימים בהם כל אחד יכול היה לקדם את עצמו לבד מביתו.  קידום אתרים הפך בשנים האחרונות לזירה תחרותית שמחייבת ניסיון ועשייה רבה ויצירתית על מנת להתמקם בתוצאות הראשונות של גוגל.

ככל שהתחרות הולכת וגוברת, כך הופך הקידום למתוחכם יותר. אם בעבר קידום אתר היה מבוסס על פרמטרים בודדים, כיום עבודת קידום אתרים בגוגל כוללת מגוון פעולות שיווק החל מאופטימיזציה לאתר, כתיבת תכנים, בניית קישורים לאתר, פעילות אפקטיבית ברשתות חברתיות, מעקב אחר המרות ושיפור נתוני גלישה באתר.

רוצים להתקדם בגוגל?

אם גם אתם רוצים קידום אפקטיבי שדואג למקם אתכם במילות המפתח הרלוונטיות ביותר עבורכם ובד בבד יעזור לכם לשפר ולהגדיל את הרווחים שלכם מהאתר – מקומכם איתנו.

פנו אלינו ותתקדמו להרוויח.