בניית אתרים

בניית אתרים

י.ב.פ מדיה – חברה לבניית אתרים מספקת את כל פתרונות האינטרנט תחת קורת גג אחת, החל מבניית אתרים, קידום אתרים, גרפיקה ועיצוב וכלה באפיון מערכות, ניהול מיזמים, כתיבת אלגוריתמים ותכנים ויעוץ למינוף ע”ג רשת האינטרנט.

במהלך שנות עשיה רבות נלמדו קווי העיצוב העכשוויים, הטכניקות העכשוויות שימנפו את אתרך במנועי חיפוש, והכי חשוב – מתן השירות והיחס האישי לכל לקוח שמהווה את היתרון הגדול שלנו.

תהליך בניית אתרים מצריך שיתוף פעולה מלא בין החברה ללקוח על מנת להוציא את המיטב מאתר האינטרנט שלך. החל מגיבוש התכנים, יצירת לוגו, איפיון האתר וקווי העיצוב, ועד גיבוש מילות המפתח והפצה ראשונית במנועי חיפוש ואינדקסים. ביחד נשב, נאפיין ונקים את האתר שתמיד רצית – שלב אחרי שלב.

חברה לבניית אתרים שחיה את האינטרנט עם יחס אישי ושנים של נסיון – זה מה שעושה את ההבדל!

בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן

כיום כל התחום של בניית אתרים מתבסס על מערכות לניהול תוכן – מערכות אלו מאפשרות לך לנהל את אתר האינטרנט שלך בקלות וללא צורך בידע או רקע טכני מקדים, פשוט מכניסים את התכנים ומסדרים אותם בקגוריות ובעמודים ושולחים לאתר, תוכלו לעשות זאת מכל מקום ובכל זמן ע”י גישה לממשק ניהול מאובטח עם שם משתמש וסיסמה.

ככל שמערכת ניהול התוכן שלך תהיה יותר ידידותית ונוחה – כך תהליך השיווק שלך באינטרנט יהפוך לחוויה יותר כיפית שגם תמנף אותך ותביא לך יותר לקוחות חדשים מהאינטרנט!

בניית אתרים בהתאמה אישית

בניית אתרים זהו תחום רחב מאוד, אנו מספקים את כל שירותי הקמת האתרים – החל מהקמת אתרי תדמית לעסקים קטנים וגדולים כאחד, אתרים בהתאמה אישים, בניית פורטלי תוכן, איפיון ועיצוב מערכות ועוד.