גם לכם מציפים את הקיר בפייסבוק? כלבלבים, חיוכים, לבבות, פרחים ושאר ירקות שכמובן מגיעים “מכל הלב”, או שאולי תייגו אתכם בלוח שנה מעצבן? או אולי יחצ”ן שמפרסם מסיבה במסווה של כרטיס ברכה? בזמן האחרון ישנה ממש מגיפת אפליקציות וגולשי הפייסבוק הקבועים מוצאים את עצמם בתור חברת ניקיון בכל פעם שנכנסים לפרופיל… מנקים את הקיר ורק אז מתחילים באמת לגלוש.

הבשורה המשמחת: יש פתרון! בפוסט זה אסביר בצורה קלילה וכמובן עם צילומי מסך כיצד תחסמו את אותן אפליקציות מטרידות אחת ולתמיד.

1. לפני שאתם לוחצים על כפתור “remove” חכו רגע… מתחת לכל תמונה מעצבנת שמציפה לכם את הקיר ישנם שם האפליקציה דרכה היא נשלחה וגם קישור לעמוד של אותה אפליקציה – לחצו עליו והיכנסו לעמוד האפליקציה (מצורף צילומסך להמחשה).

קישור לעמוד האפליקציה מהוול שלכם

קישור לעמוד האפליקציה מהוול שלכם

2. פשוט תנו את ההוראה לחסום את האפליקציה (block application), הפקודה מופיעה מתחת לתמונת התצוגה של האפליקציה, גם כאן מצורף צילומסך על מנת להמחיש.

חסימת האפליקציה, עוד צעד בדרך לקיר נקי

חסימת האפליקציה, עוד צעד בדרך לקיר נקי

3. והצעד השלישי והאחרון… פשוט אשרו את המהלך (וגם כאן כמובן.. צילומסך)

זהו! האפליקציה הזאת לא תציף יותר את הקיר שלכם!

זהו! האפליקציה הזאת לא תציף יותר את הקיר שלכם!

חשוב לציין כי השטויות שמציפות את הקירות שלכם נשלחות ממספר אפליקציות שונות, על מנת לקבל קיר נקי לחלוטין עליכם לחסום את כל האפליקציות העיקריות (יש בערך 5-6) פשוט חכו שישימו לכם שטויות על הקיר ובצעו את המהלך הנ”ל על כל אפליקציה שמעצבנת אתכם.

2 תגובות
  1. שולמית
    שולמית אומר:

    הצילו, מוצפת בהודעות פרסומיות בטיים ליין מדפי פייסבוק שלא ניתנים לחסימה. בנוסף, כתוב שעשיתי עליהם like שלא עשיתי !
    לדוגמא – יבוא אישי מסין, עתידים סנטר ועוד ועוד ועוד

    הגב

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *