אמדוקס מכריזה על CES 8: קו מוצרים חדש המאפשר לספקיות שירותים למלא תפקיד גדול יותר בעולם מקושר. קו המוצרים החדש של אמדוקס יאפשר לספקיות שירותים להתייעל ולהתכונן לתמיכה במודלים עסקיים,שותפויות ומכשירים חדשים ולמתן חוויית לקוח משופרת.

19 בינואר, 2010  – אמדוקס, הספקית המובילה של מערכות המשפיעות על חוויית לקוח-הקצה, חשפה את Amdocs CES 8, קו המוצרים המתקדם ביותר בתעשייה שנועד לאפשר לספקיות שירותים להתייעל ולהתכונן למלא תפקיד מוביל בעולם מקושר אשר על פי התחזיות, יכיל עד 2017 יותר משבעה טריליון מכשירים ניידים הזקוקים לתמיכה, רוחב פס ומודלים עסקיים חדשים.

Amdocs CES 8 מסייע לספקיות השירותים להתפתח ולהתרחב במהירות באמצעות חשיפת משאבי רשת טכנולוגיות מידע ונתוני תקשורת למערכת גדולה יותר של שותפי תוכן ומפתחים. קו המוצרים מאפשר לספק חוויות לקוח אישיות ופשוטות יותר באמצעות הסתרת המורכבות של האפליקציות והמכשירים החדשים מעיני משתמש-הקצה, תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת להפחית עלויות ולהתייעל.

“בעולם מקושר, דרישות לקוח דינאמיות, טכנולוגיות חדשות ורוחב פס גדל מצריכים סביבה אופרטיבית גמישה וחסכונית”, אמר לארי גולדמן, מנהל מחקר המנויים בחברת האנליסטים Analysys Mason. “אמדוקס ממשיכה לספק כנגד חזונה הטכנולוגי והעסקי כדי שספקיות השירותים יוכלו להתחרות ביעילות על-ידי יצירת מודלים עסקיים חדשים, הרחבת קשרים עם שותפים ומינוף משאביהן החשובים ביותר: הלקוחות, הרשת ונתוני המוצר”.

להתרחב מהר יותר
לספקיות השירותים ניתנת הזדמנות להגדיל את אחיזתן בעולם התקשורת, המדיה והבידור, ואף להתרחב לשווקים אחרים עם Amdocs CES 8:

• לשפר את יכולת התכנון עבור סלולאריות עם מארז מוצרים תפעוליים לניהול העברת נתונים מנקודות שידור מרוחקות לרשת המרכזית (backhaul capacity ): פיתרון זה מספק כלים לתכנון רשתות סלולאריות מתקדמות כמו 3G ו- 4G/LTE.

• לאפשר חדשנות ורווחים עם שירותים חדשים: jNetX שאמדוקס רכשה לאחרונה, מספקת פלטפורמת שירותים מלוכדים מבוססת ג’אווה המסנכרנת את שירותי הרשת על פני רכיבי רשתות מסורתיות ורשתות IP על מנת לאפשר אפליקציות תקשורת עשירות בסביבת פיתוח מתוקננת.

• מחזור חיי מוצר משופר: הפתרון החדש משלב את Amdocs Enterprise Product Catalog עם תהליכים דינאמיים ומאפשר לספקיות שירותים להגדיר ולהשיק במהירות מוצרים חדשים משלב הרעיון ועד לתכנון, לפיתוח, להפצה, לתחזוקה ולהוצאת המוצר ממעגל השירותים.
לשפר את חוויית לקוח-הקצה Amdocs CES 8 מאפשרת לספקיות שירותים לספק חווית לקוח טובה יותר והמותאמת אישית במספר רב של נקודות אינטראקציה עם משתמש-הקצה.

• חוויית-קנייה אחידה לכל המוצרים והשירותים במסחר אלקטרוני – ממכשירים ואביזרים למסלולי תמחור, רינגטונים ווידאו: Amdocs Universal Storefront מסתיר את מורכבות של ההיצע המגוון של ספקיות השירותים מעיני הצרכנים כדי להעניק להם חוויית קנייה מוכרת ופשוטה.

• פתרון מהיר יותר של תקלות במכשירים: שילוב מוצרי ה-CRM המובילים של אמדוקס עם פתרון ניהול מכשירים סלולאריים של חברה שותפה מאפשר לנציגי שירות לקוחות לפתור תקלות במכשירים סלולאריים חכמים ביעילות רבה יותר.

• התאמה אישית והיכולת ליצר רווח  מאינטראקציות עם לקוחות: פורטל האינטרנט עבור מכשירים סלולאריים של  Amdocs ChangingWorlds מאפשר  פרסונליזציה לשם גישה מהירה של לקוח-הקצה לתוכן רלוונטי המבוסס על תחומי העניין המסוימים שלו. הטכנולוגיה מספקת גם תפריטי פורטל המבוססים על תוכני החיפושים הקודמים של המשתמש על מנת להפחית את מספר ההקלקות עד להגעה לתוכן רלוונטי.
להתנהל ביעילות רבה יותר ובעלויות מופחתות Amdocs CES 8 מסייעת לספקיות שירותים להפעיל ארגון יעיל וגמיש יותר עם יכות תגובה מהירה יותר לשינויים בשוק, תוך הפחתת עלויות.

• הפחתת עלויות חומרה ותחזוקה עם ארכיטקטורת מכשירים קטנים (Small Machine Architecture) – Amdocs Convergent Charging (Turbo Charging): מוצרי החיוב בזמן-אמת של אמדוקס תומכים במערכת ההפעלה Linux/x86 ומסוגלים לרוץ על מספר רב של שרתים המבוססים על  מעבדי Intel® Xeon® או על מעבדי x86 אחרים. כתוצאה מכך, ספקיות שירותים יכולות לתמוך במספר הגדל של מנויי prepaid ובהתרבות שירותי הנתונים באמצעות הוספת שרתים זולים ושמירה על חיוב יעיל.

• מקסום ניצול הרשת ומערכות המחשוב: אמדוקס השיקה פיתרון חדש – Amdocs Configuration Management Database Service (CMDB) Operational Product Pack – לניהול קונפיגורציה התומך ברכיבי המחשוב והרשת של תשתית אספקת השירותים.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *