מאת: אלי למבז

כיצד בוחרים את מילת המפתח המתאימה לאתר שלנו ? ומה זה אופטמיזציה של מילת מפתח?

המאמר נכתב על ידי צוות אס.אי.או זון

ניתוח מילות מפתח הוא הבסיס העיקרי לאופטימיזציה של אתר האינטרנט במנוע החיפוש וכל מסע הפרסום מבוסס עליו.

בשלב ניתוח מילות המפתח אתה בחור את מילות המפתח אשר מקורן תנועה מכוונת של המשתמשים לאתר האינטרנט שלך ולכן בחירת מילת המפתח צריכה להיות בקפידה רבה .

אתה צריך להכנס לרגע “לראש” המשתמש הפשוט ולבחור את מילות המפתח אשר אתה הייתה משתמש במנוע החיפוש לשירות מסויים ועקב כך למצוא את אתר האינטרנט שלך המספק בדיוק את אותן שירותים.

בזמן שמילות המפתח הנבחרות אינן טובות עבור אתר האינטרנט שלך ובעקבות כך כל המאמצים להשגת דירוג גובה ותנועת מבקרים רבה לאתר האינטרנט שלך יהיה בזבוז ולא יניב פירות כמצופה.

מילות מפתח יכול להיות מילה או צירוף של מילים שונות.

מילת מפתח יחידה או ביטויים תחרותיים ביותר הם עמל רב יותר בהשגת דירוג ולכן אלה גם לא יצרו תעבורת משתמשים מתאימה לאתר שלך.

בזמן שאתר מסוים נותן לדוגמא, שירות כגון מכירות מוצרים , מילת המפתח חייבת להיות מורכבת ממספר ביטויים המתארות בפשטות את שירות האתר , למשל מכירה באינטרנט.

לפני בחירת מילת המפתח יש לבדוק את כמות התוצאות שמנוע החיפוש מציג בעת הקלדתה בשורת החיפוש , ולפי כך ניתן לראות אם המתחרים אכן משתמשים במילת מפתח זו , כאשר תוצאות מילת המפתח גבוהות יותר כך אפשרות הקידום באותה מילת המפתח יהיה ארוך יותר.

מילות המפתח שנמצאות בתוך ביטוי מסוים עלולות ליצור תעבורת משתמשים גבוה, אך חשוב לזכור שהביטוי חייב להיות אכן שימושי בקרב המשתמשים.

לדוגמא : מכירת מוצרים , שמונה תוצאות רבות במנוע החיפוש תוכל להופיע בתוך ביטוי מכירת מוצרים לעסקים , כאשר משתמש יקיש מכירה לעסקים , או מוצר לעסקים ביטוי זה יהיה רלוונטי וכך הגדלנו את קהל הלקוחות שלנו.

תוכן האתר : תוכן האתר המספק את השירותים צריך לכלול בתוכן הדפים את מילת המפתח פעם אחת לפחות כל 100 מילים בשילובים שונים.

מספר מילות המפתח צריך להיות בן 4 – 12 מילות מפתח , תלוי בגודל האתר ומגוון השירותים שהאתר מספק!

SEOzone – הקידום שלך זה האתגר שלנו

פרטים אודות מחבר המאמר:

Eli Lambez
SEOzone Israel

Http://www.seosys.info
service@seozone.biz

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/43429/בחירת-מילות-מפתח-מתאימות-לאתר-האינטרנט-שלך

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *