מאת: כתום בניית אתרים

חיפוש מהיר בגוגל לפי המילים עורך דין או עורכי דין יגלה לכם כי רבים הם אתרי עורכי הדין, גם הטובים במיוחד, הנמצאים במיקום נמוך במנועי החיפוש ויתרה מכך, מהווים אתר תדמיתי פשוט – כרטיס ביקור אלקטרוני לעורך הדין או למשרד.

אתר תדמיתי שכזה אכן יכול לשרת עורכי דין המעוניינים כי קהל לקוחותיהם אשר הגיע למשרדם או התקשר עקב פרסום אחר יתרשם מתחומי ההתמחות, צוות המשרד ועוד, ועם זאת בבחירה באתר תדמיתי שכזה אנו מחמיצים למעשה קהל יעד רחב המעוניין לשכור את שירותיהם של עורכי דין ומחפש את המידע ברשת, לקוחות פוטנציאליים רבים.

ישנן שתי דרכים שבהן נוכל לפעול במצב הנתון ולהפוך אתר עורכי דין פשוט לאתר מצליח המגייס לקוחות עבור בעליו.

ונתחיל בתוכן –

את האתר התדמיתי נחליף באתר מקצועי ודינאמי – כזה המאפשר לנו ליצור ערך מוסף עבור הגולשים – סיבות לבקר בו.

הדרך המהירה ביותר ליצור ערך מוסף היא בעזרת פרסום מאמרים וטיפים לגולשים באופן רציף. נבהיר כי איננו מתכוונים ללמד את הגולשים להיות עורכי דין בעצמם, אנו מתכוונים לתת מעט ולקבל הרבה > כניסות לאתר ובעקבותיהן לקוחות.

חשוב מאד להקפיד בנושא התוכן שלא להשתמש במילים מקצועיות וגבוהות מדי, היכולות בקלות לגרום לגולשים לחזור למנוע החיפוש ולגלוש לאתר המספק להם את המידע באופן ברור וקריא.

קידום אתר לעורכי דין במנועי החיפוש –

קידום אתר לעורכי דין במנועי החיפוש בדרך כלל נעשה במילים הטריוויאליות – עורך דין, עורכי דין, משרד עורכי דין. מדובר על מילים שהתחרות בהן היא רבה ולא פשוטה כלל, גם למקדמי אתרים מקצועיים ומנוסים.

יתרה מכך, מניסיוננו תרומת הקידום תחת מילים אלה עשויה להיות פחותה בהרבה מאשר קידום במילים ה”קטנות יותר”. הכוונה היא למילים כמו “עורך דין בתל אביב”, “עורך דין במרכז”, “עורך דין ענייני משפחה” וכדומה.

שימו עצמכם בנעלי הגולשים שלכם המעוניינים בעורך דין ופונים לבדיקה במנועי החיפוש- רב יותר הסיכוי שתחפשו עורך דין באזור מגוריכם או לפי תחום ההתמחות, הרי שאם נקיש עורך דין או עורכי דין, אומר ההיגיון הבריא, נקבל רשימה ארוכה מאד של תוצאות אשר רבות מהן עשויות להיות רלבנטיות פחות עבורנו.

אמנם מדובר בקידום תחת מילות מפתח רבות יותר, אך התוצאה משתלמת ואנו משקיעים את המשאבים בגיוס פלח השוק הרלבנטי לנו ביותר, ואין ספק כי מדובר במשאבים נמוכים יותר.

חשוב לציין כי מאמצים ומשאבים רבים יכולים להיות מושקעים באתר ובקידומו, בתכנים ובפונקציות מיוחדות כמו מחשבונים, מבלי לתת דגש על עיצוב אתרים נכון המשדר מקצועיות, חדשנות (מאזניים?) ופשוט להתמצאות.

מאחר ואיננו מעוניינים לבלבל את לקוחותינו ולבנות אתר חדש למשרדנו מדי שנה או כמה חודשים כדאי מאד להקפיד בבחירה ולהשתמש בשירותיה של חברת בניית אתרים מקצועית היכולה לתת לכם פתרונות העומדים בסטנדרטים הגבוהים אותם אתם מבקשים גם עבורכם.

בהצלחה!

KATOM – SMART WEB DESIGN

www.kweb.co.il

פרטים אודות מחבר המאמר:

מהיום חושבים כתום – בניית אתרים ועיצוב אתרים לעסקים בכל סדר גודל, ארגונים ופרטיים מגוון פתרונות אינטרנט חכמים, בניית אתרים, עיצוב אתרים ועוד, ברמת ביצוע מושלמת, לא פחות.

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/9881/בניית-אתרים-לעורכי-דין

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *