כמה טיפים שיעזרו לכם ליצור אתר אינטרנט אמין בקרב הגולשים ובקרב לקוחות פוטנציאלים. מאמר זה יונחו קווי היסוד ויש לפתח אותם, כל אתר בחום התמחותו תחום ההתמחות של העסק אותו הוא מייצג.

1. עיצוב נכון ועכשווי – כל חברה רצינית מקפידה היום לשדרג את קווי העיצוב בהתאם לטרנדים העכשוויים, בעידן שהעין קונה חשוב לייצר רושם של חברה רצינית. בדיוק כמו שמשרד יפה ייצר רושם של חברה גדולה ורצינית, כך גם עיצוב אתרים נכון יעניק לאתר האינטרנט שלך מראה מרשים, רציני ואמין בקרב גולשים קבועים ומזדמנים כאחד.

2. תכנים – אל תתעצלו להשקיע בכתיבת תכנים איכותיים ולהפגין יכולות בתחום בו אתם מתמחים, חלק ניכר הינו תיק עבודות מרשים וטקסטים אשר מראים לגולש באתרכם (בד”כ לקוחות פוטנציאלים) שאתם מבינים עניין ותוכלו לבפק לו את השירות ברמה הטובה ביותר.

3. מיקומים נכונים של אלמנטים – אלמנטים כגון פרטים ליצירת קשר, טופס שליחה אוטומטית ותפריט ניווט טוב מהווים גורם לרצינות, הגולש מבין שהושקעה מחשבה בבניית האתר תוך מתן גדש גם על הפרטים הקטנים.

4. מומלץ להפגש לפני כן עם מומחים לבניית אתרים, כדי להתמקד בשלב האפיון של האתר, כי אפיון נכון יכול לפתור המון בעיות שיכולות להווצר בדרך, כדאי ללמוד מנסיון של אנשים אשר מתעסקים שנים בבניית אתרים ויודעים לקלוע לכל קונספט אפשרי.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *