מאת: גיא לוי

לא משנה כמה אתם משכנעים את הגולשים באתרים בבניית אתרים מסחריים, הם לא יקנו אם הם רואים כי התהליך קשה.

דבר ראשון, אתם תרצו לבדוק אם אנשים יכולים להזמין בקלות מהאתרים שלכם ב בניית אתרים מסחריים. אתם יכולים לכתוב ברור, עם פסקאות עקביות לכוון את הלקוחות לכיוון טופס ההזמנה כך שתקטינו את הסיכויים שהם ילכו לאיבוד. אתם גם יכולים להקטין את הסיכויים לאבד לקוחות פוטנציאלים ע”י השמת קישור לדף ההזמנות מכל דף באתר בבניית אתרים מסחריים.

כמו כן, האם אתם מציעים מגוון אמצעי תשלום. חלק מהאנשים ירגישו נוח עם תשלום דרך פייפל, חלק ירצו לשלם עם כרטיס אשראי וחלק ירצו לשלם בשיק.

ככל שאתם מציעים יותר אפשרויות, כך האפשרויות שלכם גדולות יותר להמיר את הגולשים לקונים בבניית אתרים מסחריים. אחרי הכל, זה לא היה הגיוני למכור ללקוחות שלא יכולים לשלם את דף הסליקה כשהם בהם לקנות.

מצד שני, תרצו להראות כי אתם סוחרים אמינים בבניית אתרים מסחריים. האם טופס ההזמנה שלכם מאובטח באמצעות הצפנה. תרצו להוסיף תעודת אבטחה לצורך זה. תוכלו גם להציע החזר כספי כך שאנשים ירגישו נוח לקנות ממכם. מה לגבי תמיכה טכנית לאחר מכירה? אם מי הם יתקשרו אם יש להם בעיות לאחר מכירה.

באופן חילופי, אתם יכולים להוסיף עדויות לקוחות, את פרטי יצירת קשר, וכך להגביר את יעילות הצעת המכירה. גרמו ללקוחות להרגיש בטוחים לגבי הקנייה שלהם ממכם, מכוון שאתם להם זרים.

כמסקנה, זה יהיה מאוד עצוב אם מכרתם באתרים ומשהו השתבש בתהליך הקנייה בבניית אתרים מסחריים. העריכו כל סיכון כך שתשיגו רווח מקסימלי.

פרטים אודות מחבר המאמר:

כמומחים בתחום של בניית אתרים ברשת אינטרנט וגם ברשתות אינטראנט, אנחנו מאמינים, שבשביל שהרעיון יהפוך למציאות, אתה צריך באמת לרצות. כשזה יקרה, אנחנו נהיה שם בשבילך עם ניסיון של מאות לקוחות מרוצים, היחס האישי, המוניטין והמקצועיות הטכנולוגית שלנו, בתחום של בניית אתרים באינטרנט, פיתוח אפליקציות מורכבות ומבוססות אינטרנט, מצגות אינטראקטיביות, קידום אתרים במנועי חיפוש, קמפיינים פרסומיים ויחסי ציבור ברשת האינטרנט.

בניית אתרים

מצגות

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/43842/גרום-לגולשים-לקנות-מהאתרים-שלך-בקלות-באינטרנט

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *