קצת חידושים וקצת השלכות לחידושים אלו, מה שעובר על גוגל בזמן האחרון….

אז ראשית שינוי מבורך הוא שהגדילו את הפונט בתיבת החיפוש, הרב יותר נוח לחפש ככה באותיות גדולות יותר. וכמובן שזה דבר שיעזור המון לאנשים בעלי ראיה מוגבלת.

הדבר השני ששמתי אליו לב היום הוא שגוגל התחיל לקשר מתוך התאור של התוצאות. לא ידוע למה זה בדיוק נחוץ מכיוון שגוגל הוא מנוע חיפוש וגם ככה אנחנו עומדים ללחוץ לא תוצאה מסויימת אכשר אנחנו מקלידים שאילתת חיפוש. לא ברור למה יש צורך לקשר גם מתוך הטקסט. ולמי שלא הבין במה מדובר: כאן למשל תוכלו לראות צילומסך של תוצאות החיפוש עבור “בניית אתרים

 

הדבר האחרון ואולי הכי חשוב ספוסט הזה ששמתי אליו לב בתור אחד שחי את גוגל יום יום, הוא תופעת הגוגל דאנס שנעשית הרבה יותר קיצונית בחודש האחרון, אתרים עולים ויורדים בצורה דרסתית ואפילו בביטויים תחרותיים ויציבים. לדעתי ההשלכה היא שעובדים על שדרוג אלגוריתמים.

זה הרי לא סוד שגוגל העולמי (google.com) משודרג יותר מהגרסה הישראלית ובישראל כנראה רותים לסגור פערים, נחכה ונראה מה ילד יום. לדעתי זהו המאפיין של התחרות, יש בחור חדש בשכונה (BING) ובגוגל כבר לא יכולים לשבת בחיבוק ידיים. מה גם שלא מעט כתבי עט בארה”ב סיכמו את פעילותה של גוגל בשנה האחרונה והכריזו “גוגל מיצתה את הפוטנציאל”, קצב הצמיחה שלה הולך ופוחת והנפשות הפועלות מתחילות לחפש פתרונות חדשים ויצירתיים כדי להביא משהו חדש לנוף האינטרנט העולמי.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *