מאת: גיא לוי

לפני בניית אתרים מסחריים יש לשקול מספר גורמים שכדאי לשקול כמו עלות, אחזקה, שימוש, אירוח אתרים ועוד.

דבר ראשון, בדקו את העלות, כדאי למצוא אירוח אתר יעיל ומשתלם. אנו צריכים לקבל שירות שווה את הכסף שלנו בבחירת אירוח אתרים. אירוח אתרים צריך לכלול תמיכה טכנית, זמינות שרתים גבוהה, רוחב פס מתאים לשימושים שלנו, שטח דיסק מתאים, תמיכה בשפות תכנות שאנו עובדים איתם ויציבות של אירוח האתרים. אירוח אתרים טוב ימקם את השרתים בארץ לזמן תגובה מהיר. בחלק מחברות אירוח אתרים ישנם זמנים שהאתרים לא זמינים ברשת.

האם שכירת חברת בניית אתרים מסחריים מקצועית תהיה טובה לנו? לאתרים פשוטים נוכל לעשות זאת בעצמנו. נוכל להשתמש בתוכנות קיימות באינטרנט. אולם לבניית אתרים מסחריים מורכבים, ואם רוצים יותר מאפשר לספר מידע, נצטרך לשכור חברת בניית אתרים מסחריים. גם בשיקולי עיצוב אתרים חברת בניית אתרים מסחריים מקצועית תדאג לנו לעיצוב מקצועי. גם מבחינת אבטחת אתרים חברות בניית אתרים מסחריים יתנו לנו אבטחה מוגברת. בחברות בניית אתרים מסחריים ישנו צוות פיתוח, צוות מעצבים וצוות מקדמי אתרים שיכולים לתת פתרונות לכל מאפייני האתרים.

כך ששקילת כל הדברים שאנו צריכים לפני בניית אתרים מסחריים, האם אנו צריכים אחד? אם בניית אתרים מסחריים תעלה את המכירות שלנו או שהיא תספק לנו תדמית חיובית, אז כדאי לבצע בניית אתרים מסחריים. תכנון בניית אתרים מסחריים הוא השלב בחשוב ביותר בבניית אתרים מסחריים. בעת תכנון בניית אתרים מסחריים יש לקחת בחשבון את המרכיבים של בניית אתרים מסחריים. האם אנו רוצים אתר תדמיתי, אתר מסחר אלקטרוני, אתר מכרזים, אתר לוחות או יישום אחר. מה הממשקים שאנו רוצים באתר, האם אנו מצפים למערכת ניהול תוכן או לא, מה הצבעים שאנו רוצים לאתר, מה העיצוב שאנו רוצים לעצב את האתר. האם אנו מעוניינים באחזקת האתר ע”י החברה שמבצעת את האתר, איפה אנו מארחים את האתר ועוד.

פרטים אודות מחבר המאמר:

כמומחים בתחום של בניית אתרים ברשת אינטרנט וגם ברשתות אינטראנט, אנחנו מאמינים, שבשביל שהרעיון יהפוך למציאות, אתה צריך באמת לרצות. כשזה יקרה, אנחנו נהיה שם בשבילך עם ניסיון של מאות לקוחות מרוצים, היחס האישי, המוניטין והמקצועיות הטכנולוגית שלנו, בתחום של בניית אתרים באינטרנט, פיתוח אפליקציות מורכבות ומבוססות אינטרנט, מצגות אינטראקטיביות, קידום אתרים במנועי חיפוש, קמפיינים פרסומיים ויחסי ציבור ברשת האינטרנט.

בניית אתרים

מצגות

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/44708/האם-אנחנו-צריכים-בניית-אתרים-מסחריים-האם-אנחנו-צריכים-אתר

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *