מאת: אופיר קריספל

אופטימיזציה של מנוע חיפוש אומרת הרבה דברים לאנשים שונים.

בגדול, SEO (קידום אתרים) הן אסטרטגיות בהם אתה יכול להשתמש על-מנת לשפר את תוצאות הדירוג שלך במנועי החיפוש, כךומר קידום אתרים. ובקצרה: לכוון את אתר האינטרנט שלך, להשתמש ביסודות של עיצוב ותוכן. וברוב המקרים, זה גם אומר לא להוציא עבור זה כסף. שיווק במנוע חיפוש SEM אומר בעצם לעשות כל מה שצריך לעשות כדי להבטיח את פרסומך ברמה הכי גבוהה.

כדי שאתר האינטרנט שלך ידורג גבוה ככל האפשר בתוצאות של מנוע החיפוש, אומר לא רק שאתה עושה את השינויים הנחוצים לאתר האינטרנט שלך מבחינת עיצוב, אלא שאתה תשתמש גם בטקטיקות אחרות כמו פרסום תמורת תשלום, לפתח תוכנית או להשקיע באסטרטגיות של תוכן. אם נכניס את SEM לקטגוריה אחת אז: המטרה הסופית של SEM היא לחשוף כמה שיותר אנשים לתוכן שלך.

אתה יכול לעשות זאת בדרכים הבאות: לשפר את הדירוג במנועי החיפוש, לשלם תמורת פרסום, או לנצל תופעה חדשה וגדולה ברשת הנקראת SMM (תקשורת מדיה סוציאלית) שהיא דרך לשתף מידע.

אתה יכול לחשוב על זה כעוד שיטה מתוחכמת של פרסום התוכן שלך… יש בידך מידע שאתה חושב שיעניין אנשים אחרים? המשתמש בתקשורת מדיה סוציאלית להשתפר. התנועה לאתר אינטרנט שלך תקרא תקשורת מדיה סוציאלית שיווקית, או SMM. אז מה עושים עם מרק ראשי התיבות הזה?

כל המאמצים השיווקיים האלה, הינם בעלי מטרה אחת משותפת, להגיע לקהל היעד שלך. כל אלה הן שיטות שיווקיות מתחת למטריה של הSEM , שיטות להגיע לקהל היעד שאתה מחפש. ובגלל שהתקשורת המדיה סוציאלית גדלה בפופולריות, הם הולכים להכלל בתוצאות של מנוע החיפוש.

הכותב הוא הבעלים של חברת אחסון אתרים סרב4פרי המתמחה בפתרונות אחסון אתרים בניית אתרים, קידום אתרים בגוגל ושיווק ברשת.

פרטים אודות מחבר המאמר:

אחסון אתרים | אחסון חינם

ושירות בניית אתרים

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/10264/הבדלים-בין-SEO-SMM-SEM

1 תגובה

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *