בשבוע החולף בלטו ברשת בעיקר 2 קטעים, האחד הוא של דר’ קליין והשני הינו דוגמה מצויינת לשיווק ויראלי של אתר וידאו ישראלי חדש וצעיר. אז הנה פוסט קצר שסוקר את הדברים החמים בשבוע החולף ברשת.

הראשון הוא הסרטון המדובר שזכה לקרוב למאה אלף צפיות באתר הוידאו הפופולארי יוטיוב וקישט לא מעט וולים בשבוע החולף, זוהי דוגמה מצויינת לשיווק בוידאו של צעירים קריאיטיביים בשילוב של מינוף על טרנדים עכשוויים.

מה בעצם עשו שם? לקחו את הרעיון ממערכון “המקפלות” המדובר של ארץ נהדרת והלבישו אותו על גלגולים של של טבק. הכל בדיוק אותו הדבר, החל מהתנועות שמסונכרנות על השיר של kesha – tik tok שמתנגן גם במערכון של ארץ נהדרת ברקע ועד משפט המחץ של המערכון “אל תיגע במקופלים” שהפך בסרטון הנ”ל ל: “אל תיגעי במגולגלים”. גם הפתיח בהתחלה ובסוף והכיתוב המגרה לשים סרטונים שיתעלו על זה מאוד מושך ואין לי שום שמץ של ספק שהאתר זכה להרבה כניסות באותו השבוע.

אז מה אתם אומרים? הנה הרסטון לפניכם….

הדבר השני החם השבוע היה ללא ספק של דר’ קליין הידוע שהשיק את עמוד הפייסבוק שלו (fan page), לתחרות הוידאלית הזו קראו “פייסבובס” שילוב יפה של פייסבוק וציצים. התחרות בהחלט עשתה הדים כאשר הזוכה אמורה לקבל הגדלת חזה חינם מדר’ קליין. כנראה שיחסי הציבור עבדו כמכונה משומנת, התחרות הופיעה בהמון אתרי אינטרנט, עיתונות כתובה, אזכורים בתוכניות רדיו ואפילו בטלויזיה.

גם אתם יכולים להצטרף כמעריצים לדף הפייסבוק ואולי להיות הזוכים הבאים.

עמוד המעריצים (fan page) של דר' קליין בפייסבוק

עמוד המעריצים (fan page) של דר' קליין בפייסבוק

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *