מאת: ציפי גבור

כיום, יש מספר רב של רשתות חברתיות זמינות באינטרנט. באמצעותן, תוכל לשמור על קשר עם החברים שלך, קרובי משפחה, ואף למצוא חברים חדשים. עם זאת, פייסבוק יכולה לשמש כמנוף שיווק עוצמתי ולא רק רשת חברתית.

בשל הפופולריות של פייסבוק וכמות המשתמשים העצומה ברשת החברתית הזו, ניתן לשווק עסקים או מוצרים ושירותים באמצעותו. שימוש נבון בפייסבוק גם יעילה לקידום אתרים בגוגל.

ניתן להצטרף ללא מעט רשתות חברתיות הקיימות כיום ברשת האינטרנט. עם זאת, אם אתה באמת רוצה להצטרף לאחד האתרים הטובים ביותר עבור שיווק המוצרים או השירותים שלך או באמת וליצור תנועה ממוקדת לאתר שלך, אז פייסבוק הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך.

פייסבוק נחשב על ידי הרבה אנשים כמקום הכי טוב ללכת כשמדובר ברשת השיווק. עם מעל 62 מיליון מנויים פעילים, אתה תראה שיש לזה בהחלט פוטנציאל להגדלת המכירות.

הדבר הגדול בפייסבוק הינו העובדה שניתן להשתמש בו ככלי יעיל לשווק המוצרים והשירותים שלך. עם זאת, אתה צריך לדעת איך להשתמש בכלים בצורה יעילה.

אז, הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך להשתמש בפייסבוק לשוק המוצרים והשירותים שלך בחינם:

1. יצירת פרופיל מפורט – עם פרופיל רחב, תוכל למשוך יותר אנשים לצפות בך, כך יותר אנשים ידעו על המוצרים או השירות שאתה מציע. נסה להשתמש פייסבוק במסגרת המיתוג שלך ולנסות לכלול תמונה שלך. חשוב ביותר להכניס את פרטי “צור קשר” שלך, כתובת אתר האינטרנט שלך, ניסיון בעבודה, עניין אישי ועל החינוך שלך. זכור תמיד- הכנסת הפרופיל המלא הוא הדרך הטובה ביותר להיכנס פייסבוק.

2. כאשר אתה כבר חבר בפייסבוק – הוסף חברים. מטבעו פייסבוק הינו אתר רשתות חברתיות העוזר בבניית מערכות יחסים. ככל שתיצור יותר יחסים כך יעילים יהיו מאמצי השיווק שלך. אחד הדברים הגדולים בפייסבוק הינו היכולת לראות את החברים של החברים שלך. על ידי בניית רשת נרחבת של חברים, תוכל להגדיל את מאמצי השיווק שלך בתוך זמן קצר.

3. ניתן גם להצטרף או ליצור קבוצה משלך. בפייסבוק ישנם סוגים שונים של קבוצות שאתה יכול להצטרף אליהן. אתה יכול לנסות להצטרף לקבוצות בעלי עניין דומה לשלך. או, שאתה יכול לנסות להצטרף לקבוצות של מומחי שיווק. על ידי הצטרפות או יצירת קבוצה משלך פייסבוק, תוכל להפוך את מאות אנשי קשר למנוף צמיחה עבור העסק שלך.

4. יתכן גם רוצה להפיץ את הבלוג שלך באמצעות RSS. ניתן ליצור לינק בפרופיל שלך לבלוג באמצעות RSS . הנ”ל יאפשר לאנשים לקרוא בלוגים שלך להגביר את מאמצי השיווק שלך. עם מספר גדל של קוראים, גם העסק שלך יקודם.

אלה רק מקצת מן הדברים שאתה יכול לעשות בפייסבוק על מנת לייעל את מאמצי השיווק של העסק שלך ברשת האינטרנט. באמצעות טיפים אלו, תראה כי תוכל להגדיל את התנועה לאתרך ולמשוך לקוחות חדשים.

פרטים אודות מחבר המאמר:

דרימס דזינרס – “הפתרון המלא לנוכחות באינטרנט”

עיצוב אתרים, בניית אתרים, קידום בגוגל

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/51996/פייסבוק-ככלי-שיווק-וקידום-אתרים-טיפים-להצלחה

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *