מפרסמי הרדיו מצאו דרך חדשה ויצירתית כדי לגרום לכם לבקר באתרי האינטרנט שלהם, כולם כבר מודעים למעמדה של גוגל כאימפריית חיפוש בלתי מעורערת, אפילו כחלק אינטגרלי מהדפדפן שלכם ותיבות חיפוש המוטמעות כמעט בכל אתר.

לא מזמן יצא להאזין תוך כדי עבודה למקבץ פרסומות ב-103FM אחת מהם דיברה על לימודים במסלול האקדמי שמזמינה אתכם להכיר את החברים שלכם עוד לפני תחילת הלימודים, במקום לציין את כתובת האתר הם פשוט אומרים: “חפשו ‘החברים שלי’ בגוגל”. היום אין מי שלא יודע לגלג (לחפש בגוגל) ולכן על פניו הרעיון נשמע גאוני – אתם חוסכים כסף על זמן אוויר וגורמים לגולשים לזכור את הכתובת שלכם בצורה הרבה יותר נוחה.

למשל בן אדם ששומע את הפרסומת באוטו תוך כדי נסיעה לא יזכור את כתובת האתר “כנסו לאתר דבליו דבליו דבליו נקודה קולמן נקודה איי סי נקודה איי אל סלאש פריינדס”, אבל לזכור “החברים שלי” בגוגל זה הרבה יותר קליט וזכיר.

מה אתם בסך הכל צריכים לעשות? להשתמש בשירותי בניית אתרים כדי לבנות דף באתר שלכם או אתר שלם לצורך העניין ולקדם אותו בגוגל, אורגני או ממומן, במידה והביטוי קל אתם יכולים בקלות לתפוס את התוצאה הראשונה וע”י כך להרוויח זמן שידור במינימום עלויות.

אבל…מה קורה בתכל’ס כשמחפשים “החברים שלי” בגוגל – הצילומסך לפניכם: 

אז קודם כל מופיע לינק ממומן של אותה פרסומת מדוברת, אך ידידינו שחכו שכשאדם מחפש הוא מסתכל דבר ראשון בתוצאות האורגניות, עוד דבר הוא שבאותו חיפוש ספציפי מופיעות גם תמונות נבחרות מגוגל תמונות, מה שרק מקשה ויזואלית למצוא את הפרסומת שלהם.

והכי חבל – באותה פרסומת ברדיו מזכירים את הפייסבוק בברור ובמקביל גם התוצאה האורגנית הראשונה מפנה לקבוצה בפייסבוק שבכלל לא קשורה לאותה פרסומת, קבוצה שבטוח מקבלת המון רייטינג מאותה פרסומת ולא קשורה אליה בכלל.

אז בפעם הבאה לפני קמפיין ברדיו שמפנה לחפש בגוגל נמליץ לידידינו למצוא ביטוי לא תחרותי בעליל ולקדם את עצמם לתוצאה הראשונה בתוצאות החיפוש האורגניות וכך והרוויח הרבה יותר הקלקות עבור הקמפיין שלהם ברדיו.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *