הבלוג הטכנולוגי הפופולארי טצ’-קראנץ’ מביא גימיק מדליק להגברת המודעות בקרב הגולשים כדי לשתף בתכני האתר, בבלוג שרובו ככולו מתעסק במחשבים, אינטרנט וגאדג’טים מבינית את החשיבות של הפצת תכנים ברשת ע”י הגולשים, עד כמה עוצמתי הדבר, והכי חשוב…עד כמה זה ממנף את התנועה לאתרי אינטרנט – קטנים וגדולים כאחד.

אז מה הם עשו? זו דוגמה לבניית אתרים יצירתית ומעולה – לכל כתבה יש “תמונת תצוגה”, אותה תמונה שמופיעה לצד התקציר של הטקסט ומקשרת לקריאת הכתבה בהרחבה. כאשר אתם עוברים עם העכבר מעל תמונה זו מופיע טקסט בשפתכם (כל גולש והמדינה שלו) “גרור על מנת לשתף”, ומסביב לתמונה נהיית צללית נחמדה, כבר מעניין….

וזה מה שקורה אחרי שגוררים את התמונה עם העכבר – כל המסך משחיר ומופיעים אייקונים של המדיות החברתיות הנפוצות ביותר, בהם תוכלו לשתף פשוט בקליק, או יותר נכון בלשחרר את הקליק במקום הנכון. ראיתם כתבה יפה ואתם רוצים לשתף בפייסבוק? פשוט גררו את התמונה ובשניות כל החברים שלכם רואים את זה בראשי שלהם, כנ”ל לגבי טוויטר וכו’…

מה כ”כ גאוני בזה?

א. הפשטות – כ”כ נוח לשתף בצורה הזאת שאפילו כתבות שלא כ”כ אהבנו נשתף רק בגלל המשחק היפה.

ג. בטצ’-קראץ’ הבינו כבר מזמן שהעין קונה, וברגע שאין לך עוד אייקונם משעממים אלה גימיק מגניב שפשוט כיף להשתמש בו, הם לקחו צעד קדימה את חוויית השיתוף ובטוח שזה גימיק שמעלה באחוזים ניכרים את הקישורים אליהם שמגיעים ממדיות חברתיות.

לסיכום…. ג-א-ו-נ-י!

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *