אתר חדש עלה לאוויר ולי יצא להתקל בו בשבוע האחרון, בהחלט הרשים אותי הרעיון ברמה ששווה לכתוב עליו פוסט. האתר נקרא זרם והוא כביכול עוד אתר דרושים באינרטנט המשמש כזירת מפגש בין עובדים למעסיקים. אבל… כאן מגיע הרעיון המבריק – הכל נעשה במודל קוויקי או יותר נכון “טוויטי” (עם שם טוייטר כמובן).

האתר מאפשר לכל אחד ליצור פרופיל מהיר – ממש בחמש דקות ובו הוא מתאר בקצרה (יש הגבלה של 300 תווים) על פועלו ומייד לאחר אימות כתובת הדוא”ל הוא נוסף לרשימת מחפשי המשרות. על אותו עיקרון עובד גם פיד המעסיקים.

עמוד הבית של האתר זרם מזכיר מאוד את האתר טוויטר ושם בקליק אחד תוכלו לדפדף בין רשימת העובדים לרשימת המעסיקים, כאשר הסדר הינו סדר כרונולוגי יורד. בעמוד הפרופיל האישי שלך תוכל “להקפיץ” את המשרה פרופעל עובד שלך, מה שאומר במילים ברורות יותר – זה עדיין רלוונטי!

לאר ההרשמה המהירה תוכלו להכנס לדף הפרופיל שלכם ולהעלות יותר אודותכם, כמו רקע מקצועי, תמונה, השכלה, מידע כללי וכו’…

באתר אף ניתן לחפש בטקסט חופשי, למשל פשוט רשומו בשורת החיפוש “מעצבים בתל אביב”, או לפחות זו השאיפה, מכמה נסיונות – יש עוד מה לשפר בכל הנוגע לחיפוש באתר, אבל הרעיון מעולה וזה כנראה עוד ילך ויתפתח. 

עמוד הבית של האתר זרם

עמוד הבית של האתר זרם

 בתור אחד שהיה משני צדדי המתרס (גם מעסיקים וגם עובדים), אוכל להגיד שהאתר מאוד נוח וכרגע מהווה גם זירה לפרילאנסרים שאפשר לראות לא מעט בין הפרופילים הרבים שנפתחו באתר. גם אני כמאמין גדול של “שלח לחמך על פני המים”, פתחתי פרופיל בו אני מציע שירותי בניית אתרים לכל גולשי האתר.

ממשק המשתמש באתר הינו מאוד נוח, ברור ומהיר – והסיוטי של חיפוש עבודה עובדים הופך להרבה יותר קליק ע”י האתר הזה. אז שוב כמו כל אתר חדש שאני מסקר – אאחל בהצלחה ואני מאמין שהאתר הנ”ל עוד יגיע רחוק.

השימוש באתר הינו חינם לחלוטין וכול מה שאתם צריכים כדי להתחיל זו תיבת דואר אלקטרוני פעילה כדי לאשר את ההרשמה.

לאתר זרם: http://www.zerrem.co.il

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *