המון בעלי עסקים בעיקר קטנים פונים כיום לאפיק הפרסום הפופולארי PPC (תשלום על פי הקלקה), תקציב זה מאפשר לכל מאן דבאי (למעט אתרי סקס והימורים) לפרסם את שירותיו מוצריו על בסיס תוכן ולשלם אך ורק על הקלקות בפועל של גולשים אשר נכנסו לאתר.

התירונות הם ברורים – במודעה שלכם צופה קהל יעד מאוד מפולח ואתם משלמים עך ורק על כל גולש שנכנס לאתר, רבים גם מפנים קמפיין זה לדף נחיתה כאשר בנייתו בצורה נכונה יכולה גם היא להגביר פלאים את הפניות. הדבר השני הוא כמובן ניהול ובקרה על תקציב הפרסום, הכל מעשרות שקלים ועד… השמיים הם הגבול.

למה בכל זאת כדאי שתהיה חברה שמתמחה בניהול קמפיינים מאחורי הפרסום שלך ב- PPC?

1. החל משלב הניתוח, חברה מומחית תוכל לעשות עבורך ניתוח מילות מפתח אפקטיבי יותר, לשים את הפסומת שלך גם “בביטויי זנב” ממירים במיוחד ומאידך למחוק ביטויים קשורים אבל לא אפקטיביים שלא יביאו תוצאות.

2. היכרות עם עולם האינטרנט, ניתוח אופי קהל הידע ופניה אליו ע”י טקסט בהתאם, רוב הפרסומות PPC הינן מבוססות טקסט וכל רשת מקצה לך מספר מילים בודדות אשר אמורות למשוך את הגולש להקליק ולהכנס לעמוד הנחיתה שלך, קריאייטיב טוב ברמת המודעה והטקסט יזרום להרבה יותר התעניינות.

3. מתחרים – גם המתחרים שלכם יודעים שאתם משלמים עבור כל הקלקה, ולכן יש כאלו שיקליקו הרבה על הפרסומת שלכם על מנת לפגוע לכם את תקציב הפרסום על לא כלום (קליקים לא איכותיים), אם מאחוריכם עומדת חברה לבניית אתרים אשר עם יד על הדופק היא תדע לעלות על תופעות כאלו וגם לפעול בהתאם, ליצור קשר עם בעלי אינטרס שכזה ולהזהיר אותן. או בדרך שונה.. פשוט להקליק בחזרה על המודעות של היריב כדי שלפחות יהיה כאן איזון כוחות.

קמפיין PPC, כיצד תדע עם המקליק הוא לקוח פוטנציאלי או בעצם מתחרה?

קמפיין PPC, כיצד תדע עם המקליק הוא לקוח פוטנציאלי או בעצם מתחרה?

4. אפקטיביות – המון אנשים שמחפשים בגוגל לוחצים על פרסומות סתם ככה מתוך סקרנות ולא ממש מתעניינים במוצר, מיותר לציין שאחוזים בודדים מהסקרנים רוכשים מוצרים. ובעניין זה הכל מתחיל ונגמר בטקסט, ככל שתדעו למקד יותר את המודעה ולסנן סקרנים ע”י הטקסט – ככה תגיעו ליותר קהל יעד פוטנציאלי אשר באמת מעוניין לקנות.

5. רוב החברות הללו עובדות בסנכרון מלא עם חברות בניית אתרים וסטודיו אשר כבר מבינים את הראש וידעו לתפור דף נחיתה מעולה וממיר במיוחד עבור האתר שלכם, ישנן גם חברות ואפילו לא מעט אשר יתנו לכם במתנה את בניית דף הנחיתה אם תעבירו את תקציב הפרסום שלכם באינטרנט אליהן.

1 תגובה
 1. עולם הפרסום בטלוויזיה וברדיו 0507928679
  עולם הפרסום בטלוויזיה וברדיו 0507928679 אומר:

  איך מקבלים לידים ושיחות טלפון נכנסות באמצעות פרסום בטלוויזיה וברדיו ?
   
  פרסומות הנעה לפעולה מידית מזמינות את ציבור צופי הטלוויזיה ומאזיני הרדיו להיכנס לאתר החנות הוירטואלית ו/או להתקשר אל מספר הטלפון המפורסם בתשדיר.
   
  צופים ומאזינים רבים מתקשרים בזמן שידור הפרסומות. יחידה ייעודית מיוחדת מטפלת בשיחות הטלפון הנכנסות, וכל זאת בנוסף לפניות הרבות המגיעות ישירות לאתר החנות הוירטואלית.
   
  אנו מציעים פרסומות הנעה לפעולה באורך 30 שניות ו/או תשדירי הפנייה באורך 6 שניות.
   
  הפקת הפרסומות עלינו ושידור התשדירים בערוצי הטלוויזיה והרדיו המובילים על חשבוננו. אנחנו נחייב בעבור הלידים ושיחות הטלפון הנכנסות בלבד.
   
  הפרסומות תשודרנה בערוץ 2 בערוץ 10 בערוץ 9 בערוץ 1 בערוץ 5 בערוץ 24 ברשת ב ברשת ג ובתחנות הרדיו האזורי.
   
  מומלץ לשדר בתחילה פיילוט הכולל 20 תשדירים במשך 5 ימים רצופים.  
   
  לפרטים או לקביעת פגישה אפשר להתקשר עכשיו אל ישראל 0507928679
   
   

  הגב

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *