התרחבות האינטרנט זה כאן וזה עכשיו! לפני כחודש פרסמה פורסט תחזית על פיה צפויים עד שנת 2013 למעלה מ-2.2 מיליארד אנשים ברחבי העולם להיות עם חיבור לרשת הינטרנט וכעת מפרסמת חברת comScore את נתוניה לחודש יולי 2009 שגורמים להרים גבה.

עפ”י הנתונים למעלה מ-113 מיליארד(!) שאילתות חיפוש נשלחו בחודש יולי האחרון בלבד ברחבי העולם, קצב גדילה מדהים של 41% לעומת יולי אשתקד. את עולם החיפוש עדיין מובילה גוגל ללא מיצרים עם 76 מיליארד חיפושים בחודש, שניה יאהו, אחריה Baidu הסינית ובינג של מיקרוסופט רק במקום הרביעי למרות הרסום הנרחב ויחסי הציבור המעולים. אך אם נבתכל על אחוזים – גם מנוע החיפוש של מיקרוסופט גדל ב-41% – זהה למגמה העולמית (בשנה שעברה BING עדיין היה LIVE – מותג החיפוש הישן של מיקרוסופט).

גם הרשת החברתית פייסבוק רושמת עליה יפה של 18% בשימוש הגולשים במנוע החיפוש שלה, והיא בעצם זו שסוגרת את הרשימה. באופו מפתיע טוויטר אינה נכנסה לעשריה הראשונה למרות ההתעצמות המדהימה של הרשת החברתית בחודשים האחרונים.

היבשת המחפשת ביותר בעולם היא אירופה עם 32.1 אחוזים מכלל החיפושים בעולם, שניה אסיה עם 30.8 אחוזים וצפון אמריקה רק במקום השלישי עם 22.1 אחוזים.

לקריאת הכתבה המלאה מתוך comScore: לחצו כאן

1 תגובה

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *