פוסטיפ קצר ליום רביעי במקום הטיפ היומי (מופיע כל יום בעמוד האוהדים בפייסבוק). הפוסט ילמד אתכם טריק מדליק לפרסום במודעות הממומנות בפייסבוק ואיך להפוך את תקציב הפרסום שלכם ליותר אפקטיבי ולדגום ליותר לייקים על דפי האוהדים.

ראשית נלך לעמוד האוהדים שלנו ונלחץ Promote with an Ad (מתחת ללוגו של עמוד האוהדים שלנו), נמלא את פרטי המודעה הבסיסיים בקלות ואז נמשיך לשלב הבא (וכאן מתחיל האקשן 🙂 ).

בשלב המיקוד והפילוח של קהל היעד נלחץ על Show All Targeting Options (ראו מיקום כפתור בצילומסך)

אפשרויות פילוח מתקדמות בפרסום של פייסבוק

אפשרויות פילוח מתקדמות בפרסום של פייסבוק

אחרי שלחצנו יפתח לנו מסך נוסף בו נוכל לפנות לגולשים שהם חברים של חברים שכבר הצטרפו לדך האוהדים שלנו, כמו שאתם יודעים – מתחת למודעות הממומנות בפייסבוק הוא מציג גם את החברים שלכם שכבר התחברו לאותו עמוד (במידה וזו פרסומת לעמוד אוהדים). תוכלו להקיש שם של דף אוהדים מסויים בבעלותכם ניהולכם ולראות את מספר החברים של החברים שלכם שעדיין לא לחצו לייק, ומן הסתם יהיה יותר קל למשוך אותם אליכם כי החברים שלהם כבר אצלכם.

ראו צילומסך ותבינו בדיוק על מה אני מדבר….

כמה חברים של חברים יש לעמוד האוהדים שלי בישראל

כמה חברים של חברים יש לעמוד האוהדים שלי בישראל

שימו לב לאיזה פילוח מדוייק הגעתי: חברים של חברים (בעמוד שלי) מעל גיל 18 שחיים בישראל. בהחלט קהל יעד ממוקד ומפולח לא? בטריק הקטן והיעיל הזה כולם יכולים להשתמש ולהשיג יותר לייקים לעמודים האוהדים שלהם עבור תקציב הפרסום במודעות הממומנות של פייסבוק.

טריקים לשימוש אף יותר יעיל ומתקדם: קחו בעלות (אפילו בתשלום) על עמודים שמקבילים לתחום העיסוק שלכם וכך תוכלו לנתח ולהגיע ליותר קהל יעד, להשיג יותר לייקים ולמקד הרבה כוח בעמוד האוהדים שלכם.

עד כאן פוסטיפ להיום, מקווה שנהנתם 😉

2 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *