אימפריית האינטרנט יאהו משיקה את meme ומתכוונת לתת פייט רציני לטוויטר – שירות המיקרו בלוגינג שנכון לכתיבת שורות אלו מהווה את הדבר החם ביותר בנוף האינטרנט העולמי. למי שבמקרה עדיין לא יודע מדובר בשירות המאפשר לכם לעדכן את החיים שלכם בלייב 247 ע”י שליחת מסרונים בני עד 140 תווים בכל מכשיר עם חיבור בסיסי לאינטרנט (אייפון זה הלהיט בקרב משתמשי טוויטר).

ביאהו עוד לא סגורים במאה אחוז על קונספט ולכן ניתן לפרסם תמוננות, וידאו ואף “ציוצים” (נחכה עד שמישהו ימציא לזה כיניו מקורי אחר) ואף להצמיד להם כותרות קטנות, האתר אף כולל פלטפורמת חיפוש נחמדה וניתן לעשות “ריפוסט” – לפרסם בסטטוס שלך הודעה של מישהו אחר.

ביקורת ככה בשורה וחצי: ממשק לא משהו ולא ידוע בדיוק למה ראו ביאהו לנכון להשיק את זה, אולי יותר מידי מתכנתים שמקבלים משכורת ונשארים חסרי מעש אז אילתרו להם משהו לעשות.

טוויטר אחד זה מספיק וזה גם יותר מידי, אז עכשיו צריך גם יאהו בעניין? ושלא נדבר על זה שכבר ישנן בשוק מערכות בקוד פתוח לייצירת אתרים מסוג טוויטר מה שרק יגרום (או כבר גרם) לכל זב חותם להקים אתר מקביל ולקדם אותו בגוגל. במקביל לא נשכח שפייסבוק עכשיו עוברת למודל טוויטי ואף רכשה את FriendFeed….לא נראה לי שיאהו תצליח לתת לזה פייט הולם. בטח שלא לטוויטר עצמו.

כרגע השירות פתוח רק לבעלי הזמנות (כמו שהיה בימים הראשונים של ג’ימייל), למי שהטוויטים זורמים לו בוורידים…

אתר השירות:
http://meme.yahoo.com

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *