מאת: אטרקט קידום אתרים

קידום אתרים בארץ קידום אתרים בארץ, היינו לגוגל ישראל ובשפה העיברית, שונה מהותית מבחינת הקושי מקידום אתרים בשפה האנגלית למשל בגוגל העולמי. בגוגל העולמי ובשפה האנגלית תהליך הקידום יהיה ארוך יותר וקשה יותר. גוגל ישראל הראה שיפורים משמעותיים בעת האחרונה ( אם כי עדיין לא הגיע לשלמות ) בהתאמת מילות חיפוש ביחיד לביטויים ברבים המופיעים באתרים ולהיפך, ניתן לומר שקידום ביטוי חיפוש ברבים יקדם גם את ביטוי החיפוש ביחיד – אם כי זה לא יעבוד תמיד. בכל מקרה סדר תוצאות החיפוש יהי שונה לרבים ויחיד.

בבואנו לקדם אתר עברי בגוגל ישראל נבחר דומיין ישראלי, חברת אחסון ישראלית ורוב תכנית הקישורים שלנו תתנהל מול גורמים בארץ. כל כתיבת התכנים לאתר ולקידום מחוצה לו תתבצע בשפה העיברית. יש לשים לב שלעיתים נכוון מאמצי קידום עבור ישראלים הגולשים בעיברית בחו”ל. הם יחפשו ב google.com או google.co.il אבל בכל מקרה תהיה להם כתובת IP לא ישראלית ובשל כך סדר תוצאות החיפוש יהיו מוטה מאלו בישראל. יש להיות מודע לעובדה זו, ולהתייחס אליה בתהליך הקידום ובניתוח סטטיסטיקת כניסות מול מיקומים בתוצאות החיפוש של האתר. קידום אתרים בחו”ל קידום אתרים בחו”ל, היינו לgoogle.com ובשפה האנגלית, שונה מהותית מבחינת הקושי מקידום אתרים בשפה העיברית בגוגל ישראל. בגוגל העולמי ובשפה האנגלית תהליך הקידום יהיה ארוך יותר וקשה יותר. הסיבה היא בכך שלכל ביטוי אפשרי קיימות הרבה יותר ( בסידרי גודל ) תוצאות חיפוש.

זהו בעצם עולם רחב יותר עם הרבה יותר גולשים והרבה יותר מתחרים על תשומת ליבו של הגולש. בבואנו לקדם אתר באנגלית בגוגל העולמי בשפה האנגלית או גוגל של מדינה אחרת בשפה של אותה מדינה נבחר דומיין השייך למדינה בה אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו., נבחר חברת אחסון על שרת מתאים באותה מדינה. תכנית הקישורים שלנו תתנהל מול גורמים ואתרים מאותה שפה בדרך כלל . כל כתיבת התכנים לאתר ולקידום מחוצה לו תתבצע בשפת קהל המטרה . יש לשים לב שלעיתים נכוון מאמצי קידום עבור ישראלים הגולשים בעיברית בחו”ל. הם יחפשו ב google.com או google.co.il אבל בכל מקרה תהיה להם כתובת IP לא ישראלית ובשל כך סדר תוצאות החיפוש יהיו מוטה מאלו בישראל. יש להיות מודע לעובדה זו, ולהתייחס אליה בתהליך הקידום ובניתוח סטטיסטיקת כניסות מול מיקומים בתוצאות החיפוש של האתר.

פרטים אודות מחבר המאמר:

אטרקט קידום אתרים

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/20968/קידום-אתרים-בארץ-ובחול

1 תגובה
  1. קידום אתרים
    קידום אתרים אומר:

    אומנם התחרות גדולה אך יש יתרונות גדולים בקידום אתרים בביטויים באנגלית.
    הבולט הוא שאפשר לעשות אאוטסורסינג לכל העבודות השחורות בקידום אתר שלא בא לנו כל כך להתעסק איתן. כמו למשל בניית קישורים ותגובות בפורומים ובלוגים

    הגב

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *