יש לכם אתר וקישורים לא עוזרים לקדם אותו בצורה ממשית? כך תוכלו לסייע לקידום במנועי חיפוש ע”י שימוש מושכל בתכנים אשר באתרכם.

1. אופטימזציה – הקפידו תגי title, description, keywords תקניים המכוונים לאתרכם. כנ”ל גם לגבי תגי H1, H2

הקפידו על כתיבת טקסט נכונה – הוסיפו את הביטוי אותו אתם רוצים לקדם לפחות 15 פעמים בתוך הטקסט בעמוד הבית שלכם, כאן גם יש להקפיד על צפיפות מילות מפתח, פחות או יותר 2 שורות על כל פעם שאתם מוסיפים את מילת המפתח הרצויה. בעניין זה מומלץ גם להתייעץ עם חברה שעיקר מומחיותה הינו קידום אתרים כדי לדעת איך לרשום את הטקסט בצורה נכונה שמנועי חיפוש אוהבים.

2. הוסיפו לאתרכם מאמרים מקצועיים בתחום – מנועי חיפוש אוהבית תוכן מקורי! כתבו מאמרים מקצועניים הנוגעים בתחום האתר העסק שלכם והוסיפו אותם לאתרכם – מה שיעלה את הרלוונטיות שלו לגבי ביטוי החיפוש. והרי כל תפקידם של מנועי החיפוש הינו לספק לגולשים תוצאות רלוונטיות כמה שיותר. אפשר לעשות זאת בצורה של בלוג או בצורה של עמודים סטטיים. מומלץ לפנות לחברת בניית אתרים מקצועית אשר תאפיין לכם אותו בצורה נכונה כך שהקוד יתאים אוטומטית למה שמנועי חיפוש אוהבים.

3. תנו לגולשים להוסיף תכנים – פתחו פורומים מקצועיים והתחילו לבנות קבוצות דיון סביב האתר שלכם, כמובן ממוקדות לתחום העיסוק, מה שאומר המון תוכן ודיונים אשר מאונדקסים תחת מתחם הדומיין שלכם ומעלים את שכלול הרלוונטיות של האתר. שלא נדבר על עוד מאוד ואלפי פעמים שהביטוי המקודם מופיע כחלק מהטקסט. גם כאן מומלץ להתייעץ עם חברה מומחית, הפעם בתחום בניית אתרים אשר תוכל ליעל לכם את הקוד.

4. הקפידו ש- 2 עד 3 מילות מפתח רצויות מכל מאמר שאתם רושמים יקשרו לעמוד הבית שלכם ואף הגדישו מילים אלו (BOLD) בתוך הטקסט.

5. דאגו לתייג נכון את התכנים באתרכם (תיוג בבלוגים וכדומה) והקפידו שתפריט הניווט של האתר יופיע גם בפוטר של האתר.

6. הוסיפו קישורי מדיה חברתית באתרכם (שיתוף בפייסבוק, טוויטר וכדמה..), דבר אשר יעודד גולשים לשתף ובכך תקבלו גם קישורים וגם תגבירו את מהירות האינדוקס של תכנים חדשים שהעלתם.

7. מומלץ גם להוסיף ערוץ RSS לאתר, מנועי חיפוש אוהבים לקרוא רסס.

3 תגובות
 1. ניו יורק
  ניו יורק אומר:

  נראה לי אפשר להוסיף עוד 3 ולהגיע ל 10 הצעות
  8. פרסום המאמרים שלכם באתר מאמרים שונים
  9. פתיחת בלוג גוגל מאוד אוהב בלוגים
  10. שיתופי פעולה והחלפת קישורים עם אתרים מהתחום שלכם

  הגב

פינגבקים וטרקבקים

 1. […] לו להשקיע). נקפוץ למים! ראשית נעבור על האופטימיזציה ונייעל את האתר שלנו מול מנועי החיפוש, תהליך זה נקרא "אופטימיזציה". לאחר מכן מתחיל […]

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *