נשיא המדינה שמעון פרס, האיש שהיה כאן עוד כשגילו את החשמל – מגלה כעת את המדיה החברתית. בפרוייקט חדש משדר פרס לעולם את הגיגיו, מחשבותיו וברכותיו דרך אתר היודאו הפופולארי ביותר בעולם יוטיוב.

לרגל האירוע החשוב הגיע צ’אד הארלי (מייסד יוטיוב) לישראל והשיק במסיבת עיתונאים חגיגית יחד עם הנשיא את הערוץ החדש שלו ביוטיוב. עוד אמר הארלי האותה מסיבת עיתונאים כי בקרוב בכל טלויזיה יוכלו לצפות ביוטיוב וכי ע”י הטכנולוגיה החדשנית מתאפשר כיום לכל אחת ואחת להביא דעתו ולדבר אל העולם – זכות שהיתה שמורה בעבר רק לבעלי כוח וממון.

הסרטונים שבערוץ מצולמים באיכות וידאו וסאונד מאוד גבוהה וממש ברגעים אלו הוידאו החם בערוץ הוא ברכת חג חנוכה שמח שמאחל הנשיא לתושבי כל העולם (הברכה צולמה באנגלית כמובן). כמו כן תוכלו לראות את טקס הענקת אבירות לשמעון פרס ע”י המלכה אליזבת ועוד ועוד…
בקיצור? שווה הקלקה…

הערוץ של שמעון פרס בפייסבוק, צילומסך

הערוץ של שמעון פרס בפייסבוק, צילומסך

אז אם גם אתם רוצים לעקוב אחרי נשיא המדינה ודבריו לעולם הגדול, אתם מוזמנים להקליק על העמוד ביוטיוב ולהרשם לעדכונים. ערוץ היוטיוב של שמעון פרס: http://www.youtube.com/peres

1 תגובה
  1. בוריס
    בוריס אומר:

    כמה פעמים אתה כבר הרגתה אותי שימעון פרס עים כול התהליכי אוסלו שלך המחורבנים אבל אני עוד חי עדין עם ישראל חי
    ואתה כנירה לא מסכים על כך אתה האומר שתהליך שלך דורש קורבנות אתה הבוגד נגד ישראל לטובת פלייסטין אבל תלמד דבר אחד שהארץ ישר-אל שייחת אך ורק לבורא העולם לא לפליסטין ולא לך לתהליכי האוסלו שלך המחורבנים רק בורא העולם יחליט למי לתת אותה ולא אתה מחליט  ולא אני אפילו ! הארץ שיייחת רק לקדוש ברוהוא הוא ראה צדיקים ונתן להם לגור כן וביכולט עצמו לכח מהם ונתנן לנו ליהודים לעולמים! וביכולת גם יכול לכחת ממנו ביכולט עצמו בלבד ולא ביכולת של שימעון פרס הלא מאמין בו ושם את העצמו במקומו האל? בורא העולם רוצה שלום ואתה דורש קורבנות שלי 666 זה הסימן שלך אדון שמעון אתה דרקולה!

    הגב

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *