מאת: נט-סטייל אתרים – בניית אתרים

תחום האינטרנט הוא אחד התחומים היותר תחרותיים בשנים האחרונות. מספר רב של בתי עסק, חברות ואנשים פרטיים פונים לקהל הגולשים העצום על ידי בניית אתרים שדרכם הם מנסים לשכנע את הגולש לקנות, לקרוא או לדעת יותר על בית העסק או על רעיון מסוים. בניית אתרים בצורה טובה עוזרת לפונה בין אם הוא חברה או יזם פרטי למשוך יותר תנועות לאתר שלו. בניית אתרים קשורה בכמה פרמטרים חשובים כמו: עיצוב, תוכן, ייחודיות בתחום וקידום האתר בצורה יעילה. בעת בחירת חברת בניית אתרים יש לקחת את האלמנטים האלה בחשבון. תהליך בניית אתרים הוא ארוך ולא פשוט. הרעיון שעומד מאחורי בניית אתרים הוא האלמנט הרווחי. עבודת בניית אתרים רווחיים נחלקת למספר חלקים. החלק הראשון הוא בניית אתרים למען קידום העסק, באתר כזה בית העסק יציג חלק מהשירותים או המוצרים שהוא משווק. החלק השני הוא בניית אתרים במטרה למשוך את קהל המפרסמים לאתר ולצור ערוצי פרסומי רווחי. החלק השלישי הוא בניית אתרים שמטרתם לגבות רווח מהפעילות של הגולש באתר למשל אתרי הכרויות, אתרי מכרזים וכו’.

תהליך חשוב בעת בניית אתרים לעסק אך לא הכרחי להגברת המכירות הוא עיצוב האתר. הרבה בעלי עסקים נופלים בפח של בניית אתרים מעוצבים בצורה מיותרת עם הצגת פלאש בצורה מוגזמת באתר, פעולה זו לא הכרחית בהגברת ההכנסות מאתר האינטרנט. המטרה היא בניית אתרים שיפנו אלינו יותר גולשים מאשר בניית אתרים שהגולשים יגידו עליהם שהם מעוצבים טוב. זה לא אומר שיש להזניח את חשיבות העיצוב בתהליך בניית אתרים , הכוונה היא שיש לא להגזים בעיצוב האתר בצורה שתרחיק את הגולשים מהמטרה העיקרית של בניית אתרים לעסק שלנו והיא הגברת הרווח.
צעד נוסף שבלעדיו אי אפשר להשיג המון לקוחות למוצר או השירות אנו מציעים זה תהליך קידום האתר ופרסומו. תהליך בניית אתרים עסקיים לא נגמר בעת שהמתכנת או המעצב סיימו את עבודתם. יש צורך בעוד אלמנט שיסייע לנו להגיע ללקוחות פוטנציאליים. בדרך כלל חברות בניית אתרים עסקיים מציעות ללקוחותיהם אופציית קידום האתר במנועי החיפוש תמורת תשלום נוסף. חשוב לדעת שאתרים שמופיעים בדף הראשון של גוגל הם שמושכים יותר גולשים אליהם. חשוב כבעל עסק לא להסתפק בחברת בניית אתרים טובה אלא לקחת מקדם אתרים טוב. בניית אתרים אפשר לקבל ממספר רב של חברות ומתכנתים טובים אבל בתהליך קידום האתר יש להתעסק רק עם המומחים.

עכשיו, בוא נתמקד בתהליך בניית אתרים למטרת שיווק העסק והגברת הרווחים דרך רשת האינטרנט. התהליך הראשון בו יש לנקוט לפני שניגשים לחברת בניית אתרים הוא לבצע תכנון שיווקי לגבי המוצרים או השירותים שאנו רוצים לשווק דרך בניית אתרים לעסק שלנו. שמאי רכב למשל רוצה מתהליך בניית אתרים שלקוחות פוטנציאליים יצרו איתו קשר כשהם נחשפים לאתר שלו. רשת למכירת ציוד היקפי למחשבים רוצה מתהליך בניית אתרים לחברה, ליצור איזשהו ערוץ מכירות נוסף בו הגולשים יוכלו לעיין במוצרי החברה ואף לבצע הזמנות או רכישות דרך האינטרנט. עליכם כבעלי עסק להגדיר לעצמכם מה היא המטרה מתהליך בניית אתרים לעסק שלכם.

אפשר לסכם ולומר שתהליך בניית אתרים הינו תהליך חשוב לאלמנט השיווקי של העסק. גם בניית אתרים וגם עיצוב וקידום האתר יש לעשות אצל המומחים, כי רק אצלם נקבל ייעוץ טוב והכוונה נכונה. בניית אתרים היא פעולה שיכולה להניב רווחים לבית העסק אם נשמור על היגיון עסקי מאחורי בניית אתרים לעסק או לעסקים שלנו ובתנאי שתהליך בניית אתרים עסקיים יתבצע בצורה המבוססת על סקירה שיווקית נכונה.

פרטים אודות מחבר המאמר:

נט-סטייל אתרים הינה חברה המתמחה בעיצוב אתרים, בניית אתרים במחירים אטרקטיבים ביותר. שרות קידום אתרים ניתן חינם ללקוחותינו. הצטרפו למאות לקוחותינו: פסיפס – הסטודיו של דניז. ספא חוויה כפרית לאוהבי ספא במרכז. פרגולה אורנית – אדניות, עליות גג ופרגולות. בלוג בניית אתרים של נט-סטייל אתרים

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/23802/תחום-באניטרנט-בניית-אתרים

1 תגובה

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *