הבלוג הרשמי של י.ב.פ מדיה, מעדכן אתכם בכל מה שחם בעולם האינטרנט, בניית אתרים, קידום אתרים וטכנולוגיה בכלל. ובנוסף טיפים ומאמרים לקידום אתרכם ועסקכם ובדגש על יזמות באינטרנט.

בתחילת דרכו נועד הבלוג על מנת לתת שירות וערך מוסף ללקוחות החברה, כאשר הוא איגד בתוכו מאמרים מקצועיים בנושאים: בניית אתרים, קידום אתרים, מדיה חברתית וטיפים כלליים אשר נועדו לגרום לכם לשחות בעולם באינטרנט ולהביא תנועה לאתר. עם הזמן גולשים רבים החלו להתעניין במידע אשר הוצג בבלוג מה שגרם להסב אותו לבלוג מידע, תכני מקור והבית של יזמי האינטרנט.

הבלוג מתעדכן על בסיס יומי ומאגד בתוכו כיום את כל הדברים החמים ביותר, החל ממאמרים מקצועיים וטיפים למינוף אתרים ברשת האינטרנט, כלים חיוניים, טיפים להגברת הכנסות דרך האינטרנט, חדשות הרשת ועוד כל מיני דברים שעשויים לעניין אתכם – בעלי האתרים ויזמים האינטרנט.

מידי פעם אנו משתדלים לסקר מערכות קוד פתוח אשר עברו הסבה לעברית וכן לתת לינק להורדה, כאמור מערכות קוד פתוח קידמו פלאים את עולם יזמות האינטרנט בשנים האחרונות והן מהוות קרש קפיצה משמעותי לבעלי חזון אשר ניגשים למערכה עם פחות ידע טכנולוגי ויותר ידע ניהולי.

ככו כן באתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא מגוון כלים:

פורום בניית אתרים – דיונים פתוחים ומידע על אינטרנט, טכנולוגיה ומחשבים

מאמרים וכלים – כלים חינמיים, מצגות הדרכה וסרטונים עבור בעלי אתרים

מאגר סקריפטים – מאגר סקריפטים לשימוש חופשי באתרכם

מילון בניית אתרים – כל המושגים בעולם האינטרנט, כולל צילומי מסך ודוגמאות קוד

אינדקס ביקורת אתרים – סיקור ומידע על האתרים הגדולים בישראל

אנו מאחלים לכם קריאה מהנה,
צוות YBPmedia

לחזרה לאתר YBPmedia בניית אתרים