עיצוב דפי נחיתה ובאנרים ממירים במיוחד, תנו חזור ויזואלית מרשימה עבור הקמפיין הבא שלכם באינטרנט! חזות מרשימה גורמת ליותר הקלקות ומעלה את ה- ROI של הקמפיין שלך ברשת האינטרנט. גישה נכונה לקהל היעד של ע"י שימוש באנימציה וגרפיקה נכונה עושה את ההבדל בין קמפיין כושל לקמפיין מצליח.

דפי נחיתה – בתור "התחנה האחרונה" לפני שיחת הטלפון עם הגולש שהפך בן-רגע ללקוח פוטנציאלי אומרים להיות מושכים וקולעים, מבלי יותר מידי דיבורים – להפנות לטפוס יצירת הקשר למילוי פרטים והמשך התקשרות טלפוני.

שילוב נכון של טקסט שיווקי מרשים וגרפיקה איכותית מעלה פלאים את אחוזי ההמרה של דפי נחיתה ממוקדי קמפיינים.

חלק מהעניין של דפי נחיתה שמניבים הכנסה הוא ניסוי ותהייה, צריך לנסות מספר וריאציות של דף הנחיתה על מנת להגיע לנוסחה האולטימטיבית שתייצר הרבה חשיפה ולידים (פניות) לעסק שלך באינטרנט. אנו בי.ב.פ מדיה מאמינים שאתה לא צריך לקרוע את הכיס על ניסויים אלו שיכולים לעלות אלפי קשלים ולפעמים אף יותר – ולכן מציעים מערכת המאפשרת לך ליצור מספר בלתי מוגבל של דפי נחיתה בעלות חד פעמים של אלף שקלים בלבד!

צרו קשר עוד היום בטופס בראש עמוד זה ושאלו אותנו על יתרונות המערכת שלנו ליצירת דפי נחיתה מניבים לעסק שלך, בעלות חד פעמית תוכלו ליצור עשרות, מאות, ואפילו אלפי דפי נחיתה עבור העבק שלכם, לשווק עשרות ומאות מוצרים דרך מערכת אחת, ולשים את העסק שלכם על המפה האינטרנטית!

הדפים הנבנים ע"י המערכת גם ידידותיים למנועי חיפוש ובכך יכולים להגביר את הפניות אליהם.