פלאריום הישראלית משיקה משחק חדש לפייסבוק. משחק המלחמה Stormfall: Age of War מביא את חווית המלחמה בימי הביניים לפייסבוק ובחינם.

הרצליה, 1 בנובמבר, 2012: פלאריום, מחברות פיתוח משחקי הרשתות החברתיות הצומחות בעולם, השיקה משחק חדש לרשת הפייסבוק: Stormfall: Age of War. המשחק Stormfall מחזיר את השחקן לימי הביניים ומאפשר לו לבנות את הטירה שלו, לתכנן אסטרטגיות, שיתופי פעולה עם שחקנים אחרים על מנת לשמור על כס המלכות שלו באימפריה המתפוררת. השחקנים ב- Stormfall מובלים אל תוך עולם אפל, עולם של קסם וכישוף עתיק, דרקונים, ולוחמים שמשימתם להשיב את Stormfall לגדולתה. המשחק זמין בכתובת:

https://apps.facebook.com/stormfall/

“בעקבות ההצלחה המסחררת של משקי הפייסבוק הקודמים שלנו, Total Domination ו- Pirates: Tides of Fortune, פלאריום ממוקדת בלהביא את הדבר הגדול הבא לעולם משחקי הפייסבוק עם  ההשקה של Stormfall: Age of War”, אומר אבי שלל, מנכ”ל פלאריום. “הסיפור של Stormfall צפוי להוות מקור משיכה לגיימרים ברחבי העולם ואנו מצפים מאוד להציג בפניהם את עולם הפנטזיה החדש שיצרנו בחברה”.

Stormfall מספק לשחקנים משחק אסטרטגיה בזמן אמת ומאפשר להם לרכוש משאבים תוך כדי מלחמה בממלכות אויבות, פשיטות, מסחר, דרך שותפויות עם לורדים עמיתים, ומציאת דרכים לשרוד בעולם של קנוניות ומלחמה.

חווית המשחק:

  • המשחק מתורגם לשפות ובדיבוב של אנגלית, צרפתית, ספרדית, איטלקית, גרמנית, טורקית ורוסית.
  • עדכונים יעלו על בסיס קבוע על מנת לאפשר לשחקנים להתעדכן כל העת.
  • הטירה תיבנה מאפס עם מכרות, חוות, גילדות ושווקים.
  • ניתן לרכוש שלושה משאבים עיקריים: מזון, זהב וברזל.
  • ניתן לבקר בטירות יריבות של שחקנים בעולם על מנת לערוך השוואות.
  • המשחק כולו יהיה עם קריינות.
  • ניתן להגן על הטירה לבד או עם שותפים.
  • אתה יכול לרכז צבאות למלחמה על הכתר, לגייס ברברים, אבירים, דרקונים, אנשי צללים שיצעדו להגנה על הטירה שלך.
  • ניתן לפשוט על טירות יריבות על מנת לזכות בשלל.
כרזת המשחק Stormfall: Age of War, יח"צ

כרזת המשחק Stormfall: Age of War, יח”צ

חברת המשחקים הישראלית Plarium, היא אחת מחברות פיתוח המשחקים הגדולות בעולם בתחומי הרשתות החברתיות והמובייל. החברה הוקמה ב-2009 והיא מעסיקה 250 עובדים ולה 70 מיליון משתמשים רשומים למשחקיה. מרכז החברה ממוקם בהרצליה פיתוח ולה ארבעה מרכזי פיתוח נוספים ברוסיה ובאוקראינה. משחקי החברה זמינים בחינם ברשתות החברתיות פייסבוק, ויקונטקט, גוגל+,מייל רו ו- Odnoklassniki.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *