מאת: גיל הראל

עסקים ברשת חוו קפיצת מדרגה משמעותית עם כניסתם של מספר כלי שיווק לאתרים. כדי להביא את העסק שלכם כך שיעמוד בקו אחד עם המתחרים, חשוב לעדכן את אתר הבית שלכם בצורה אופטימלית למנועי חיפוש (SEO).

כתיבת מאמרים היא הדרך המתאימה והאפקטיבית ביותר לקידום אינטרנטי. מאמרים עשירים במידע ובמילות מפתח יכולים להקפיץ את נפח הכניסות לאתר שלכם ובכך להגביר את מיקומכם במנועי החיפוש.
כאשר המאמר נכתב מנקודת מבט עסקית, יש לקחת בחשבון מספר נקודות: שימוש ופיזור נכון של מילות מפתח, ביצוע מחקר שוק עבור המוצר או השירות עליו אתם כותבים וניסיון לספק את דרישות הקהל בנוגע אליו.

כתיבת מאמרים צריכה למלא מספר כללים:
כדי למשוך קהל מטרה לאתרכם, יש למקם מילות מפתח רלוונטיות בנקודות אסטרטגיות לאורך המאמר. כדי להגיע לשווקים חדשים, נסו להשתמש במילות מפתח שונות במקצת בחלק מהמקרים, כך שתכסו מגוון רחב של אפשרויות המדברות על אותו הנושא.

הבלעדיות והייחודיות שבמאמרים שלכם יכולים להפוך את העסק שלכם למותג ובכך למשוך עוד תנועה לאתר. חשוב לזכור כי מאמרים יכולים למשוך קהלים איכותיים וממוקדים כאשר הם מועלים לאתרי מאמרים וגם מסייעים לכם בבניית מערך קישורים, דבר המגביר את המיקום שלכם במנועי החיפוש. מאמרים מבוססי ידע אמורים להגביר את נראות האתר שלכם ובעצם לחזק את מיקומו במנועי החיפוש. כמות הקישורים הנכנסים קובעת את פופולאריות האתר שלכם. ככל שהכמות גדולה יותר, כך האתר נראה “אמין” יותר.

פרטים אודות מחבר המאמר:

תווית – קידום אמנים ומוסיקה

משרד יחסי ציבור

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/43212/כתיבת-מאמרים-ככלי-שיווקי

3 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *