מאת: ארל’ה

כמה עולה לבצע קידום אורגני לאתר אינטרנט?

תלוי בכמה פרמטרים. אין “עלות מוחלטת” לביצוע של פעולות לקידום אתרים. העלות הינה ספציפית ורלוונטית לאתר אותו אנו רוצים לקדם. ככל שהתחום בו מצוי האתר הינו מבוקש יותר ע”י מתחרים, כך העלות תהיה גבוהה יותר. לא ניתן לתת הצעת מחיר ללקוח, עוד בטרם נעשתה עבודה מקדימה ובירור הפרמטרים הנחוצים. בדקו היטב מי עומד מולכם אם קיבלתם הצעה מהירה “על המקום”. ישנה כמות בלתי נדלית של תחומים מקצועיים וכל תחום חייב להיחקר ולהיבדק- באופן כללי ובאופן פרטני ללקוח הספציפי- בטרם ניתן להוציא הצעת מחיר מסודרת, מאוזנת וריאלית.

כמה זמן לוקח לקדם אתר?

קידום אתר הינו תהליך, אשר עליו להתבצע שאופן יציב ועקבי. מנסיוננו, משך התהליך אורך מספר חודשים עד לתחילת הופעת התוצאות הרצויות ונמשך בד”כ עד שנה ויותר. יש לזכור שגוגל הוא גוף עצמאי שלאיש אין באמת יכולת להשפיע עליו. לכן, צריך סבלנות ורצוי לעובד מול אנשי מקצוע בעלי נסיון.

האם ניתן לקדם את האתר באופן עצמאי?

כעיקרון כן, אבל לא כמו המקצוענים. אנשים בעלי נסיון, שזהו מקצועם, יעשו עבודה טובה ואפקטיבית הרבה יותר מאשר תוכלו להשיג בעצמכם- בזמן פחות בהרבה. אנו ממליצים שתתנו לנו לבצע את תהליך הקידום ע”פ העקרון ששיווק אשר מתבצע ע”י מקצוענים אשר נועדו לכך, מחזיר הרבה יותר מאשר את העלות שלו.

לפרטים נוספים: אינטרדיל בניית אתרים , אינטרדיל קידום אתרים

פרטים אודות מחבר המאמר:

יליד 77, עוסק בתחום ה- SEO משנת 1999, מעורב באופן פעיל בתעשיית ההיי טק החל משנת 2000.

מוטו: Give me a web site- I will give you results!

בכל שאלה, אל תהססו לפנות אליי: arale@interdeal.co.il

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/42906/SEO-וקידום-אתריםשלושת-השאלות-הנפוצות-ביותר

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *