מאת: מערכת VPR

יש המון מקדמי אתרים בחוץ בזמן האחרון שקוראים לעצמם מקצועיים, השאלה היא למה ואיך ניתנה להם האפשרות להיקרא כך וע”י מי בכלל?
להיות מקדם אתרים לא נתון תחת תואר בתקשורת או בניהול, אך גם לא תוכלו להיות מקדמי אתרים מקצועיים רק בגלל שקראתם מאמר על שינוי תגיות בקוד האתר.
מקדם אתרים, ישנו המקצועי, המקצוען וזה שאינו יודע לשאול.

המקצועי – יודע את החומר היטב, מבין את הרצון שעומד מאחורי קידום אתרים ואף יודע את המהלכים הראשוניים והברורים בקידום אתר, חסרונו הברור הינו חוסר הניסיון אשר מקדם אחרים לפניו, כלומר עם כל הידע שלו הוא אינו יודע מה לעשות כאשר ישנם מכשולים או כאשר ישנם קשיים בקידום עצמו ואפילו כשרוצים לדעת מתי יקרה משהו הוא אינו יודע להעיד עקב חוסר הניסיון המלחיץ.

המקצוען – יודע את החומר, מבין את הרצון ואף יודע ליישם את עבודת הקידום מא’ ועד ת’.
אני מאמין שבאדם כזה במקצוע אין חסרונות מכיוון שהוא גם בעל הניסיון והוא יודע איך לעבור מכשולים ואולי אפילו יודע מה לעשות בכדי לא להגיע לכמותם מלכתחילה.

שאינו יודע לשאול – “כנראה” שיודע את החומר, “חושב” שמבין את הרצון שעומד מאחורי עבודות הקידום ומנועי החיפוש ככלל ומנסה לגשת לבריכת העמוקים של שחייני הקידום, הוא ינסה לקדם אתר לא משנה כמה זמן זה ייקח לו, הוא ינסה לקדם עם ה”כלים” ש”למד” (יש הרבה מירכאות כי כלום לא באמת ברור לאדם שכזה) ואז מה שלרוב קורה, החיסרון הגדול מכולם האתר שרצה לקדם נופל ואולי אפילו מורחק מגוגל עקב כלים שגויים לקידום ואף קידום כאתר ספאם, דבר שאיננו רוצים שיקרה לא משנה מה יקרה לאתרנו.

מכאן לומדים שלא לתת לכל מקדם אתרים לקדם לנו את העסק לא משנה כמה המחיר יהיה מפתה, לא משנה כמה הבחור יהיה נראה אמין ונחמד, העניבה שלו לא תביא לכם לקוחות אלא המקצועיות.
בבקשה מכם, תבקשו תיק עבודות (לא שווה/מומלץ להיות שפן ניסיונות של אף אחד) מוזמנים לבקש רשימת של אחד או שני ממליצים כדי להסיר ספק וכמובן לקבל הסבר מינימאלי על המשך עבודה ולא תשובות של “סמוך עלי” זה לא עובד במוסכים אין סיבה שזה יעבוד בנושא קידום אתרים.

פרטים אודות מחבר המאמר:

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/43108/קידום-אתרים-לא-לכל-אחד

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *