מאת: לאוניד אוסטרובסקי

אין זה סוד כי כל מנועי החיפוש הידועים מעדיפים תוכן מילולי מאשר תמונות, כאשר התוכן חייב להתעדכן לעיתים תקופות ולהיות ייחודי. מכאן כל מפעיל אתר מייד יכול לזהות שתי בעיות עיקריות עם הנושאים החשובים כל-כך למנוע חיפוש והן:

  1. עדכון תוכן לעיתים תקופות – איך זה אפשרי אם מדובר על אתר בלי מערכת לניהול תוכן
  2. התוכן חייב להיות ייחודי – צורך השכרת שרותי חברה חיצונית לטובת יצירת תוכן ייחודי או משרה חדשה בחברה לאור המיתון במשק

הנושאים המרכזיים אלה מהווים בעיה, עקב העובדה, כי אחוז מאוד גדול של אתרים ברשת האינטרנט נבנו בתקופה, בה לא היה נהוג להוסיף לאתרים מערכות לניהול תוכן (עקב עלות הפיתוח) עם ממשק נוח לניהול ועדכון האתר וזה אומר שעל מפעיל האתר, לפנות לחברה, אשר בנתה את האתר, בכדי שהיא תוסיף או תשנה תוכן באתר, דבר שמצריך מחברת בניית אתרים זמן ומן מפעיל האתר, כסף. בנוסף לכף אם לוקחים בחשבון כי על האתר שלנו להתעדכן לעיתים תקופות בתוכן ייחודי, הרי עלינו לפנות לחברה העוסקת בכתיבת תוכן לאתרים או לחשוב על משרה חדשה בחברה, במידה ומדובר על צורך הולך וגובר בכמות התוכן שיש להכין לצורך פרסומו באתר החברה.

תיארנו כאן בעיה אשר מתחילה בצורך לטובת הקידום ומסתכמת בעלויות עדירות שיש לשאת על-מנת לאפשר עדכונים לעיתים תקופות ותוכן ייחודי.

האמת שקהילה עולמית של מתכנתים לא ישבו בשילוב ידיים ויצרה שני מוצרים נהדרים לצורך עבודה פשוטה, מהירה ויעילה בכל הקשור לתכנים מתעדכנים וייחודיים.

מוצר הראשון הינה מערכת לניהול תוכן וורדפרס , שלאחר התקנה קצרה, מאפשרת לנהל אתר שלם ללא ידע מוקדם בתכנות, כאשר הניהול מתבצע דרך מערכת בקרה שלמה, דרכה ניתן לשלוט על מאפיינים רבים של האתר החדש שלנו, כגון ניהול מראה, ניהול תוספים רבים ושימושיים והחשוב מכל, ניהול עצמאי של התוכן באתר.

מערכת נוספת שתעזור בעדכון אתר ובנוסף תגרום ליצירת תוכן ייחודי. מדובר על מערכת פורום חינם בעברית , כאשר גם במקרה הזה מדובר על מערכת לניהול התוכן, שדרך ממשק נוח ואינטואיטיבי, מאפשר לנהל את כל התוכן דרך פנל בקרה אחד, כאשר כל התוכן נוצר על-ידי מבקרי האתר המתעניינים בנושא, אותו מקדם האתר.

מערכת פורומים ומערכת וורדפרס מופצות בחינם וניתנות להפעלה על שרתי האינטרנט עם מערכת הפעלה מסוג לינוקס. אז מה שנשאר, הוא למצוא חברה לאירוח אתרים, אשר תספק לנו את כל הדרוש לצורך הפעלת אתר עצמאי.

קידום ושיווק אתרים במנועי חיפוש

www.seolabs.biz

פרטים אודות מחבר המאמר:

אחסון אתרים
אירוח אתרים

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/42487/פורום-ומערכת-לניהול-תוכן-כאמצעי-לקידום-אתרים-במנועי-חיפוש

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *