גוגל – מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם! אימפריית מידע עולמית בה גולשים מליוני ישראלים על בסיס יומי ומי וחפשים בין היתר גם את השירותים והמוצרים שאתה מציע! קידום אתרים אורגני בגוגל יביא אותך בדיוק לקהל יעד זה באופן ממוקד ביותר על פי מילות המפתח הרלוונטיות לך.

קידום אתרים בגוגל משמעותו להתברג למעלה בתוצאות החיפוש האורגניות ולהגיע לקהל יעד ממוקד ומפולח – רק זה אשר חיפש את השירותים והמוצרים שלך! יחסי ההמרה אשר מגיעים מקידום אתרים בגוגל הינם מהגבוהים בעולם – לא זתם זה הפך להיות התחום החם ביותר כיום.

איך מתחילים את קידום האתר בגוגל?
ראשית יש לנתח את מילות המפתח הרלוונטיות לעסק שלנו, את נפח החיפוש שלהם בקרב הגולשים בישראל ואת רמת התחרויות שלהם.

לאחר מכן נעבור על האתר ונסרוק אותו מבחינת אופטימיזציה, נבדוק איך גוגל סורק את האתר שלנו וננסה למקסם את האפקטיביות של האתר שלנו מול הרובוט שמפעיל מנוע החיפוש על מנת לסרוק את האתר שלנו.

קידום אתרים בגוגל – התהליך
לאחר מכן נשקיע בתוכן איכותי וקישורים מאתרי תוכן רלוונטיים אשר יעזרו לנו למנף את האתר מעלה מעלה מתוצאות החיפוש. תהליך זה צריך להעשות בצורה נכונה ולאורך זמן על מנת לקבל את האפקט הרצוי ולהגיע לתוצאות הראשונות. יש להבין את האלגוריתמים שבהם משתמש גוגל לדירוג תוצאות החיפוש ולפעול בהתאם – הבנה נכונה בתוספת של תוכן איכותי והתמה – יביאו אותנו למעל בתוצאות החיפוש ויגרמו לעסק שלנו לקבל הרבה יותר פניות על בסיס יומיומי מאתר האינטרנט שלנו!

מידע נוסף על קידום אתרים אפשר לקרוא בבלוג AskPavel, במסגרת הפרוייקט: קידום אתרים בגוגל – אתם שואלים, נציג של גוגל עונה! הראיון כולל שאלות שגולשים שלחו ותשובות של העובד. בבלוג אפשר למצוא גם מדריכים, שאלות ותשובות, פינת דרושים וכלים למקדמי אתרים.

1 תגובה

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *