פיתוח אפליקציות לפייסבוק

פייסבוק הינה הפלטפורמה החברתית (רשת חברתית) המובילה בעולם, חלק חשוב מההצלחה שלה הוא הגמישות עם מתכנתים. פייסבוק מאפשרת לכל מתכנת להסתנכרן עם הקוד שלה וליצור "אפליקציות" (יישומונים) אשר תורמים רבות לחווית הגלישה באתר.

אפליקציות לפייסבוק יכולות לשרת את העסק שלך
מעבר למשחקונים יפים שמניבים אלפי ואפילו מיליארדי דולרים למפתחים שלהם (חברת ZYNGA למשל), ניתן לבנות אפליקציה לכל עסק או ארגון וע"י כך להגביר את האינטראקציה עם העסק והתקשורת עם הגולשים והמותג.

המפורסמת שבאפליקציות הינה אפליקציית ה- IFRAME לפייסבוק, היא בעצם מאפשרת לך לשלב מיניסייט בתוך לשונית דף האוהדים שלך, זה יכול להיות חנות אלקטרונית, קטלוג מוצרים ושירותים, או כל דבר אחר שאותו תרצה להביא לגולשים מבלי שיתטרכו לצאת מהפייסבוק.

אנשים אוהבים את הפייסבוק לכן אל תוציא אותם משם
חלק גדול מההצלחה המטאורית של פייסבוק הוא שהרשת מאוד "דביקה", בפייסבוק תמיד דואגים לנו לשינויים וחידושים ואנשים פשוט גולשים שם כל היום ולא יוצאים מהאתר.
לכן אם אתה רוצה שהגולש יקרא את כל מה שיש לך להגיד – עדיף שלא תוציא אותו מהפייסבוק, תן לו את זה על ידי אפליקציה שמשולבת בפייסבוק ואל תוציא אותו לאתר אחר החוצה. אפילו את המחירות עצמן ואת הפניות (טופס צרו קשר), ניתן לשלב בתוך הפייסבוק ללא כל צורך להוציא את הגולש החוצה.

הפאן הויראלי באפליקציות פייסבוק
בטח שמעתם לא פעם ולא פעמיים על המושג "ויראלי" זו בעצם הדרך בה עובר המידע מפה לאוזן, או יותר נכון מקיר לקיר, זה יכול להיות סרטון נחמד, זה יכול להיות סטטוס וזה יכול להיות מבצע שאתה מציע! בתכנון ופיתוח אפליקציות לפייסבוק תמיד חשוב לתכנן אפליקציה שתאפשר בקלות להעביר את המידע הלאה מגולש לגולש. כהה אתם מרוויחים הרבה יותר חשיפה ובחינם לעסק שלכם!

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *