אתר תדמית הוא בדיוק כזה – אתר איכותי שמשקף הכל על הארגון או העסק שעומד מאחוריו. האתר מעביר מסר לגולשים, מספק מידע ותמונת מצב על הארגון ומניע לפעולה על פי הצורך הספציפי של הארגון והאתר עצמו. ארגונים ועסקים השואפים להתקדם, לצמוח, ולהיות בולטים מעל  המתחרים באינטרנט וכן הלאה, חייבים שירות בניית אתר תדמית איכותי ומתאים למטרות הרלבנטיות. בניית אתר תדמית היא תהליך מורכב הכולל מחקר מקיף, עיצוב ראשוני, תיקונים, התאמות לדרישות ומאפיינים ספציפיים ולבסוף הרמה לאוויר של אתר תדמיתי משובח שישיג מטרות עבור בעליו.

חוד החנית של העסק

אתר האינטרנט הוא החלון של העסק אל קהל יעד עצום ומגוון מאוד שגולש ברשת וכל הזמן מחפש פתרונות, מידע וכיוצא באלו, זהו המדיום השיווקי הכי חשוב של ימינו ואין ספק שמי שלא נמצא שם פשוט לא קיים עבור כל כך הרבה אנשים. בניית אתר תדמית היא כה משמעותית כי האתר הוא חוד החנית של העסק העומד מאחוריו – אתר לא טוב יבריח גולשים וכך בעל האתר מאבד לקוחות והכנסות, אתר שלא פועל טוב על דפדפנים מכל הסוגים מעביר תחושה של חוסר מקצועיות לגולש, אתר שלא מעביר את המסר הנכון ובאופן מיידי לגולש מפספס את מטרותיו ולא יספק תוצאות.

מהו אתר תדמיתי

בניית אתר תדמית יכולה לכלול גם מרכיבים פרקטיים כמו חנות וירטואלית, ממשקי משתמש מורכבים וכדומה, אך בעיקרו, אתר תדמיתי הוא אתר עם מידע ומסרים ויזואליים ברורים לגולש על העסק או הארגון שעומד מאחורי האתר. מהות האתר היא שיווקית ומטרתה להעביר מסר של איכות וזמינות לגולש, ליצור אצלו אהדה למותג ורצון להפוך ללקוח או לכל הפחות ליצור קשר ולהתחיל תהליך מול העסק.

אנו מתייחסים אל שירות בניית אתר תדמית כאל עיצוב וירטואלי ומתקדם מאוד של חלון ראווה לעסק, בדיוק כמו שחלון ראווה איכותי ומיוחד ימשוך פנימה קונים ומתעניינים – כך גם אתר תדמית טוב ומושקע יספק את אותה תוצאה – רק שבעולם האינטרנט כמות הלקוחות הפוטנציאלים היא עצומה ואין סופית.

מרכיבי השירות

שירות בניית אתרים תדמיתיים מבית YBP-Media הוא תהליך מקיף ומקצועי בו אנו בונים תכנית כללית, שפה עיצובית, דגשים ומסרים מרכזיים שיש להעביר לגולש וכן הלאה. אנו חוקרים לעומק את מהות העסק או הארגון שעבורם האתר נבנה, מפתחים מודל עיצוב אתר ייחודי ותואם את מהות ומטרות העסק, בוחנים מתחרים, לוקחים בחשבון היבטים של פרסום, שיווק וקידום במנועי חיפוש ובסופו של דבר מספקים תוצאה שהיא איכותית ויזואלית, כוללת תכנים מדויקים וברורים, מאפשרת להניע את הגולש לפעולה ובאופן כללי מביאה תוצאות בטווח הקצר והארוך לבית העסק.

בניית אתר תדמית כוללת שימוש בשיטות עיצוב המושכות תשומת לב ושומרות על הגולש באתר, הבנייה נעשית כך שהאתר יתאים לכל הדפדפנים והעיצובים ייחודיים ומושקעים עבור כל לקוח.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *