מאת: לאוניד אוסטרובסקי

קידום אתרים במנועי חיפוש הינו תהליך הכולל שלבים רבים הפרוסים על פני ציר הזמן. לכל שלב חשיבות שונה, אך ביצוע של כל השלבים, מבטיח מיקומים מובילים בתוצאות החיפוש של מנועי חיפוש מובילים בשוק החיפוש בארץ ובחו”ל. תהליך קידום אתרים בתוצאות אורגניות של מנועי חיפוש שונה לגמרי מתהליך פרסום בגוגל באזור קישורים ממומנים, כאשר במקרה הזה, ניתן לקבל תוצאות רצויות תוך עשרים דקות עד חצי שעה, כמובן בהנחה ומכירים את תהליך הפרסום, הכולל מספר שלבים לפני קבלת תוצאות בפועל.

תהליך קידום אתרים נמשך לפחות שנה ואף יותר, תלוי מתחרותיות של התחום, בו עוסק האתר ויעדים אשר הוצבו בפני חברה לקידום אתרים, כאשר במהלך תקופה זו, חברת קידום אתרים מבצעת שינויים טכניים ותוכניים רבים באתר המקודם. מכיוון שגישות בתהליך הקידום משתנות מחברה לחברה, ייתכן ושינויים טכניים ותוכניים באתר המקודם יבוצעו ע”י חברת קידום אתרים ולעיתים תקופות חברות קידום אתרים משקיעות זמן רב בהכנת מסמכים עם פירוט מדויק של פעולות שיש לבצע באתר וכל השינויים בפועל יבוצעו ע”י חברת בניית אתרים, אשר בנתה את האתר.

מכיוון שאין אתרים דומים באינטרנט מבחינת תוכן של האתר, טכנולוגיה עליה האתר מתבסס, חברת אחסון אתרים , אשר מארחת את אתר המקודם ועוד פרמטרים רבים, נוספים (הכוונה לאתרים לגיטימיים וחוקיים מבחינת מנועי חיפוש) – כל אתר דורש גישה שונה ולכן בעת קבלת אתר ע”י חברת בניית אתרים תתבצע פעולת קבלת האתר, כאשר במהלכה, ייבדקו נקודות חלשות שלו, כגון בעיית תוכן כפול, בעיות היררכיה, קיום אתרי מראה, טיב התוכן של עמודי האתר ועוד בדיקות רבות, נוספות, כאשר בסוף התהליך, יופק דוח שיסכם את כל הבעיות ,אשר נמצאו במהלך הבדיקה. בנוסף לאמור, יוכן אוצר מילים מורחב במיוחד, אשר יכלול את רוב המכריע של מילות מפתח וביטויים המתארים את תחום פעילות האתר בצורה הכי מדויקת. כאשר שני פעולות הנ”ל בוצעו וקיימים תוצרים סופיים של כל תהליך המתואר מעלה, תוכן אסטרטגיית קידום אתר במנועי חיפוש תוך ציון נקודות על ציר הזמן, בהם ייבדקו הישגים של חברת קידום אתרים ועמידה בלוח זמנים.

אין לשכוח כי חברה המזמינה שרותי קידום אתרים במנועי חיפוש מהווה צד חשוב במיוחד בתהליך הקידום ומשפיעה מאוד על תוצאות התהליך, לכן חייבת לשתף פעולה עם חברת הקידום בכל הקשור לביצוע המלצותיה של חברת הקידום בכל הקשור לצד הטכני והתוכני של אתר החברה.

קידום, שיווק ופרסום אתרים במנועי חיפוש

www.seolabs.biz

פרטים אודות מחבר המאמר:

אחסון אתרים
אירוח אתרים

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/42326/קידום-אתרים-במנועי-חיפוש-מהו-התהליך-ואיך-זה-עובד

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *