הילדים של ימינו מיומנים מאוד בכל מה שנוגע למחשבים, אינטרנט וטכנולוגיה, במקרים רבים הילדים שולטים ברשת יותר מאשר הוריהם ומגזר צעיר זה הפך במרוצת השנים לשוק ענקי ובעל כוח כלכלי גדול מאוד. עיצוב אתרי ילדים הוא תחום נישה של בניית אתרי אינטרנט, תחום המחייב מקצועיות ויצירתיות מקיפות תוך התחשבות במאפיינים הייחודיים והדינמיים של קהל יעד מיוחד זה. עסק או ארגון הפונים לילדים, חייבים להתמקד ולעשות עיצוב אתרי ילדים על מנת להצליח להגיע אל הילדים ולהצליח להגיע איתם לתוצאות.

עיצוב אתרים מוכוון לילדים

מי שחושב שניתן להשיג תוצאות עם קהל יעד של ילדים וצעירים בעזרת עיצוב אתר כללי שמתאים לגולשים מבוגרים, במהרה יתבדה ויגלה שהתוצאות פשוט לא מגיעות. ילדים הם משתמשי אינטרנט מתוחכמים שיודעים מה הם רוצים ומה הם אוהבים לראות, עיצוב אתרי ילדים לא חייב להיות בצבעים צעקניים ועם פרטים דינמיים רבים, הכל תלוי בקהל היעד הספציפי ובמהות האתר – אך בכל מקרה עיצוב אתרים לגילאים צעירים חייב להיות מוכוון בדיוק עבורם. עיצוב אתרי אינטרנט לילדים דורש גישות מובחנות ופרטניות של שימושיות האתר ונגישותו לילדים, הצגה של תוכן ממוקד באופן צר ומדויק לקהל היעד ועיצוב ויזואלי-גרפי הפונה בצורה יעילה לילדים וגורם להם להישאר באתר.

אתרים רבים מתאימים את העיצוב של האתר לילדים ולקהל הצעיר עם תוכן חינוכי או בידורי.   ארגונים אחרים מפעילים חלק מסוים וייעודי באתר הראשי שלהם עבור גולשים צעירים – בין אם כדי להשיג מטרות מסחריות מהילדים או כדי לפתח נאמנות למותג מגיל צעיר. על מנת להשיג מטרות אלו ואחרות חברתנו מציעה שירות יעיל ומקצועי המתמחה בהפקת פרויקטים אינטראקטיביים ומקוונים לילדים.

חוקי עיצוב אחרים

בעוד שעיצוב אתרים למבוגרים או לאוכלוסייה כללית צריך על פי רוב לעמוד בתנאים כלליים של שימושיות קונבנציונאלית ונהלים יעילים, עיצוב אתרי ילדים מאפשר לנו בתור מעצבי אתרים יצירתיים ומקצועיים להפיק אתרים יעילים אך כאלו שניחנים בעיצוב מהפכני ושונה מהותית – בדיוק כפי שהילדים עצמם נוהגים ברחבי הרשת. עיצוב אתרי אינטרנט לילדים צריך להיות יפה, צבעוני, מעורר את החושים והדמיון, ייחודי בנוף המקוון ולכן בלתי נשכח. אתר לילדים יכול להיות מאוד לא ברור או נעים לגולש מבוגר אך מצוין ויעיל במיוחד עבור גולשים צעירים שמיד יבינו איפה כל דבר נמצא ויבחרו להישאר באתר למשך זמן רב עד להשגת התוצאות הרצויות.

לאורך השנים פיתחנו לעצמנו נהלי עבודה ותפישת עולם מגובשת לגבי עיצוב אתרים לילדים, כמובן שאנו דינמיים בדיוק כמו הילדים והטרנדים באוכלוסייה זו ולכן מקפידים להישאר מעודכנים ורלבנטיים עבורם מבחינת עיצוב והשגת מטרות באתרים. אנו מספקים עיצוב אתרי ילדים ייחודי, עיצוב שכולל מחקר על קהל היעד ועל מטרות האתר ומתן פתרונות יעילים ומותאמים אישית לכל לקוח – ארגונים מסחריים, חינוכיים, גופי ציבור וכן הלאה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *