סרטון יוטיוב ויראלי בטירוף שזכה נכון לכתיבת שורות אלו ללמעלה מ- 18 מיליון צפיות ביוטיוב בתוך 4 ימים וללמעלה מ- 132 אלף תגובות ביוטיוב ועשרות אלפי שיתופים בפייסבוק.

אז מה פה קרה פה? אב בשם טומי ג’ורדן גילה סטטוס שבתו רשמה בפייסבוק בו התלוננה על המטלות שלה בבית. נראה בסרטטן כאילו זה “הקש ששב את גב הגמל” והאב החליט להעלות סרטון ליוטיוב במסגרתו הוא מקריא ציטוטים מהסטטוס של בתו ועונה עליהם. לאחר מכן (וזה מה שהפך את הסרטון לויראלי) האב הזועם החליט למצוא פתרון למצב, הוא פשוט לקח את הלפטופ של בתו וירה בו וחורר אותו עם אקדח.

האב מקריא את המכתב של בתו

האב מקריא את המכתב של בתו

את הסרטון העלה טומי לפרופיל הפייסבוק שלו והפך בין לילה לסלב רשת תוכלו לראות בעמוד שלו כמה אלפי לייקים הוא מקבל על כל סטטוס ממוצע מיום העלעת הסרטון. ואם כמובן אתם רוצים לראות את הסרטון המדובר… הנה הוא לפניכם:

3 תגובות
 1. סטטוסים
  סטטוסים אומר:

  איזה אבא מקצין, סה”כ בת 15.. לעשות סרטון כזה שהוא יורה במחשב שלה… הייתי אומר שזה קצת יותר מדי כבד לא? למה הוא צריך להוציא את החינוך שלו לכל העולם…. 

  הגב
 2. סטטוסים לפייסבוק
  סטטוסים לפייסבוק אומר:

  האנשים בארצות הברית האלה יכולים להשתולל משטויות. בארץ זה היה נגמר בזה שהילד היה הולך להתלונן על ההורים שלו על הזנחה וחוסר טיפול. אבל הסטטוס שלה קצת קיצוני עם כל פעם היא אומרת “שיט” במהלך הסטטוס.

  הגב

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *