רשת האינטרנט היא מארג אדיר מימדים של מידע, ויזואליות ואתרים שונים.  עסקים וארגונים רבים נמצאים ברשת והרוב המוחלט של האוכלוסייה מחפש כמעט הכל דרך האינטרנט. בניית אתר אינטרנט הוא צורך ממשי בימינו וזהו אמצעי יעיל במיוחד לקידום פעילות, מיתוג ופרסום – אך רק להחזיק אתר זה פשוט לא מספיק כיום עם שטף המידע והאתרים העצום. על מנת להצליח באמת, יש צורך לבלוט מעל השאר, להגיע לגולשים וליצור אפקט יעיל שיביא אותם לאתר וישאירם בו. אנו חברת עיצוב אתרים שמתמחה בהשגת מטרות אלו. חברת עיצוב אתרים צריכה לספק שירות שחורג מעיצוב מוצלח, שירות שמחבר את כל הפרטים והנקודות לכדי אתר אופטימאלי ומוכוון תוצאות.

אנו מאמינים כי בתור חברת עיצוב אתרים עלינו לספק פרויקטים המשלבים באופן איכותי בין עיצוב אינטראקטיבי משובח לבין טכנולוגיה מתקדמת וחכמה. אנו מבינים שאתר יפה ומרשים הוא פשוט לא מספיק על מנת להשיג תוצאות והצלחה לאורך זמן – האתר צריך להשיג תוצאות ולהיות יעיל בכל המובנים: עיצוב, שיווקיות, קידום במנועי חיפוש, חדשנות, קריאה לפעולה של הגולש ועוד.

עיצוב אתרים יעיל ומקיף

אנשים רבים מאמינים כי חברת עיצוב אתרים בסה”כ מחברת יחד כמה תמונות עם טקסטים ליצירת אתר אינטרנט, אין ספק שגישה זו קיימת והיא אחראית לכמה אתרים רעים ומאוד לא תפקודיים שניתן לראות ברחבי האינטרנט בישראל ובעולם. אנו יודעים ומאמינים כי עיצוב אתרים דורש עבודה רבה ומקיפה ולכן זהו סוג השירות אותו אנו מעניקים ללקוחותינו. אנו לא נרתעים מהפשלת שרוולים ותפירת פיתרון ייחודי ואיכותי עבור אתר של כל לקוח, תוך מחשבה מקיפה על מהות הארגון מאחורי האתר, הצרכים של הארגון מהאתר, מיתוג, חיבור לאפיקי שיווק אחרים, אפשרויות של ביצוע רכישות מהאתר, הנעה לפעולה של הגולשים ועוד אין ספור דגשים והיבטים.

דגשים בשירות בניית אתרים

בתור חברת עיצוב אתרים מקצועית שמתגאה בעבודותיה ובפרויקטים של קידום לקוחותינו במרחבי הרשת, ראינו לנכון לשתף אתכם בכמה דגשים חשובים לגבי עיצוב אתרי אינטרנט.

ניווט ידידותי לגולשים: אנו רוצים לוודא כי הגולשים ימצאו בקלות את מה שהם מחפשים באתר הלקוח. אנו חוקרים מה גולשים מחפשים בהקשר לפעילות הלקוח ואז מעצבים את האתר כך שיותאם אופטימאלית כלפי השגת תוצאות אלו ושיטוט מהנה באתר.

2 תגובות
 1. בניית אתרים
  בניית אתרים אומר:

  בניית אתרים לעסקים יוצרת מימד נוסף :אתר אינטרנט יכול לעזור להגדלת המכירות וההכנסות של העסק ללא עלויות משמעותיות כמו פתיחת חנויות נוספות. בעיקר עם כניסת מנועי החיפוש בשלהי שנות התשעים אתר אינטרנט נעשה חשוב וגם קידום אתרים. היום בונים אתרים עם מערכות ניהול תוכן מקצועיות וקלות להפעלה ולא כמו בעבר.

  הגב
 2. בניית אתרים
  בניית אתרים אומר:

  ישנם הרבה מאד לקוחות שלא מבינים את הערך המוסף של עיצוב האתר ולכן הם לא מוכנים להשקיע בעיצוב של האתר הרבה מאד כסף ומעדיפים לעבוד עים תבניות מוכנות.אני מקווה שהבלוג הזה יעשה להם משהו ויותר ויותר לקוחות יפנו לסטודיו לעיצוב אתרים מקצועי.

  הגב

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *