לראשונה בישראל: מוסד אקדמי משיק פורטל סלולרי

האוניברסיטה הפתוחה מציגה את הקמפוס הווירטואלי גם בסלולר. מהיום המידע החיוני לסטודנט זמין ונגיש מהטלפון הנייד: מידע אודות מצב ההרשמה לקורסים, עדכון בנוגע למפגשים ועדכון אודות ציונים והודעות.

האוניברסיטה הפתוחה השיקה בימים אלו את  'או"פ בסלולר' – הקמפוס הווירטואלי הסלולרי. אפליקציה אוניברסיטאית מתקדמת לפלטפורמות iPhone ו-Android. האפליקציה מאפשרת לכל סטודנט לראות את לוח השנה האקדמי, לקבל מידע אודות מצב ההרשמה לקורסים, להתעדכן על מפגשים, ציונים, תשלומים, ולקבל הודעות ופניות. בהמשך, תעלה האפליקציה את הספרים הדיגטליים של האוניברסיטה, את סרטי ההרצאות והשיעורים בווידאו. הפיתוח התבצע על ידי מינהל המחשוב בשיתוף עם חברת NetWise mobile.

הפורטל הסלולרי מהווה נדבך נוסף לשירותים המתקדמים הקיימים כיום באו"פ לשירות הסטודנטים באינטרנט בכל הקשור לנושאים אדמינסטרטיביים ולטכנולוגיות למידה מרחוק.

עמית שטרייט, מנכ"ל האוניברסיטה הפתוחה: "האוניברסיטה הפתוחה משלבת טכנולוגיות למידה בחזית הקדמה וזאת מתוך מטרה להנגיש את ההשכלה האקדמית ולאפשר לכל אדם למצות את הפוטנציאל האישי שלו. לרשות הסטודנט עומדים מגוון אמצעים טכנולוגיים המאפשרים לו ללמוד מכל מקום ובכל זמן ללא צורך בהגעה לקמפוס. כך למשל, ניתן  לצפות בחומרי לימוד סרטי ההרצאות וימי העיון באתר האינטרנט של האוניברסיטה הפתוחה.  ספרי הלימוד פתוחים באתר פא"ר ("פתיחת אוצרות רוח") וב-Google וסטודנטים צויידו בקורא"לים- ספרים אלקטרונים ניידים חדישים במקום ספרים קונבנציונליים המודפסים על נייר.

כמו כן, כל תהליך התקשורת מול הסטודנט מקוון לחלוטין החל משלב ההתעניינות וההרשמה דרך מעקב אחר מהלך הלימודים וההישגים ועד קבלת התואר ".

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *