בניית אתרים נכונה מכוונת להצלחה

בניית אתרים שמכוונת להצלחה מחייבת, בראש ובראשונה, הגדרה ואפיון מדויקים של מטרת מזמיני האתר ותיאום ציפיות עמם. על מנת לכוון למטרה וליצור כלים יישומיים להשגתה, צריך, תחילה, להגדיר אותה. חשוב שנגדיר ונבהיר היטב לעוסקים בנושא בניית אתרים האם האתר אמור להיות מעין תחנת מידע, אולם תצוגה, סופרמרקט או קניון וירטואלי, חנות מותג או אתר תדמיתי כללי. חשוב להגדיר את מידת התנועתיות באתר. לדוגמה: בניית אתרים של אתרי חדשות שיש לעדכנם באופן שוטף תהיה לעיתים שונה מאתר של מוזיאון, לדוגמה, אשר אין צורך להוסיף או לגרוע ממנו תכנים בתדירות גבוהה. שאלו עצמכם מה אתם רוצים? למי אתם מכוונים?

בניית אתרים חינם זה לא מתאים

אתר שהוא שלוחה של העסק ומהווה, הלכה למעשה, את אחד מסניפיו ובעצם – את הסניף המרכזי בו, עשוי לחייב (על-פי דרישות הלקוח) קיומה של מערכת סליקה למי מהלקוחות שירצו לשלם באמצעות כרטיס אשראי. עלות האתר ודאי מושפעת ממורכבות הממשק שלו, לכן חשוב לקבל מידע מלא ככל שניתן מאנשי המקצוע המציעים שירות של בניית אתרים כדי שבהצעת המחיר יינתן מענה לצרכים. אבל לא די במחשבה על מזמיני האתר ומי שיהיו בעליו. הגולשים הם, בשלב ראשון, אורחים שלכם. האתר הוא המקום שבו מתקיימת הכנסת האורחים. יש לכם מה להציע להם. זה המקום. כאן ועכשיו. יש רגע קצר וחמקמק שמבדיל בין  היהפכותם ללקוחות שלכם לבין היותם אורחים לרגע. זה הזמן. נצלו אותו היטב. אנשי מקצוע בתחום של בניית אתרים יקלו עליכם את המלאכה. היעזרו בהם!

בניית אתרים – הלקוחות הם הנכס היקר שלכם

האתר, כל אתר, מופנה לגולשים בכלל וללקוחות (בעיקר לפוטנציאליים שבהם, שעדיין לא נמנים עם הגרעין הקשה של הלקוחות שלכם). ככזה הוא אמור לתת להם מענה: עליו להיות ברור, נגיש, ידידותי, מואר (עם פלאש או בלעדיו…) ובעיקר – לאפשר להם ליצור אתכם קשר ללא כל עכבה, ואף לבצע הזמנה באמצעות האתר. בבסיסה של כל בניית אתרים ניצבת השאלה – מה המטרה של האתר? למי הוא מיועד? מה הוא מציע – אם בכלל – למכירה: מוצר? שירות? תשובות בהירות וממוקדות לשאלות, אלה ואחרות, מהוות מפתחות חשובים להצלחה. בניית אתרים היא מקצועם של אנשי המפתח שלכם. עזרו להם לפתח עבורכם את המפתחות לפתיחת שערי ההצלחה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *