אחד התחומים המבוקשים ביותר כיום על ידי גולשים ברשת הוא מציאת חברה לבניית אתרים.   מאז שהאינטרנט הפך לפלטפורמת השיווק הפופולארית והאפקטיבית ביותר, לצד העובדה שמנועי החיפוש ובראשם גוגל מצאו את הדרך הטובה ביותר למצוא ולקטלג כל אתר, עלתה הדרישה עבור שירותי בניית אתרים והפכה את המקצוע לאחד המשתלמים והמבוקשים.

שירותי חברה לבניית אתרים

חברות בניית אתרים החלו לפרוח בסוף שנות ה-90, אז החלה ההתעוררות השיווקית של בעלי העסקים, שזיהו את הפוטנציאל הגלום בבניית אתר אינטרנט תדמיתי לעסק שלהם.

ככל שהאינטרנט המשיך להתפתח, הלכו והתפתחו גם היכולות והשירותים של כל חברה לבניית אתרים לשלל סוגי אתרים כגון:

  • בניית אתר תדמיתי

  • בניית אתרי מסחר אלקטרוני – מכירת מוצרים דרך האתר

  • בניית פורטלים

  • בניית בלוגים, אינדקסים ופורומים.

חברה לבניית אתרים – השלבים בדרך להקמה

אם גם לכם יש את השאיפה והחלום להיכנס לתחום הדינמי והכה מרתק של בניית אתרים באינטרנט, עליכם להבין קודם כל שמצפה לכם עבודה קשה ולמעשה בלתי נגמרת.

השלב הראשוני הנו ברכישת הכלים שיעזרו לכם לספק שירותי בניית אתרים ברשת. לשם כך עליכם להכיר וללמוד לעומק שפות תכנות שיעזרו לכם לבנות אתרים שונים ומגוונים.   הבסיס להכל הוא למידה של שפת ה- HTML , שמשמשת  כשפה השכיחה ביותר להקמת אתרים נכון להיום. שפה נוספת שנחשבת למובילה במערכות של קוד פתוח היא PHP, שלדעת רבים נחשבת לשפה הטובה ביותר לבניית אתרים ואפליקציות כיום.

השלב השני הנו בניית אתר תדמיתי לעסק שלכם. לאחר שתעברו את כל הפרוצדורות הכרוכות בהקמת עסק במע”מ ומס הכנסה, עכשיו הזמן לבנות את כרטיס הביקור שלכם ברשת – אתר הבית שלכם.  עליכם להבין, האתר שלכם הוא החזות שלכם בעיני הלקוחות, אם האתר שלכם לא ייראה רציני ומרשים, הלקוחות לא ירצו לבנות אצלכם את האתר שלהם.

השלב השלישי – תביאו לקוחות.   אחת הבעיות הגדולות ביותר בהקמת עסק היא הבאת לקוחות. כמובן שהלקוחות שלכם ירצו לראות תיק עבודות וכאן הבעיה שלכם בתחילת הדרך  (אף אחד לא רוצה שתתגלחו עליו). דרך טובה לתת מענה לנושא תהיה באמצעות בניית אתרים משלכם, שישמשו עבור רשת האתרים שלכם ועבור תיק העבודות שלכם.  אתרים אלה יעזרו לתמוך באתר הראשי שלכם.

כל יזם אינטרנט ובכלל כל עצמאי כבר הבין מזמן שללא רישות טוב – הוא לא יוכל לשרוד ולהתקדם. רישות טוב הוא גם רישות אונליין (קידום אתר, שיווק ומיתוג אישי באינטרנט) וגם רישות אופליין – מתגו את עצמכם וצרו קשרים רבים ככל האפשר עם יזמים נוספים ובעלי אתרים.  ככל שתמתגו את עצמכם יותר – כך הסיכוי למציאת לקוחות גדול יותר.

חשוב שתבואו עם הרבה אורך רוח ומוטיבציה בלתי נגמרת.  להיות עצמאי זה לא קל ועד שרואים פירות לוקח זמן.  אין אף פעם רגע בו העבודה נגמרת – תמיד צריך לעבוד עבור הלקוחות, ובזמן שנותר צריך לעבוד על מיתוג וקידום עצמי.

שיהיה בהצלחה.

1 תגובה

פינגבקים וטרקבקים

  1. […] האתר הוא אחד הדברים החשובים ביותר בו. ניתן לפנות אל חברה לבניית אתרים ולבקש מהם ללוות את האתר גם לאחר הבניה, בעדכון שוטף של […]

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *