זרמון DDB משיקים אתר ראשון מסוגו המבוסס כולו על אינסטגרם

מהלך ראשון ויוצא דופן של זרמון DDB המושק עם הפלטפורמה של אפליקציית הצילום הפופולארית אינסטגרם, שנרכשה זה עתה ע"י פייסבוק בסכום חסר תקדים של מיליארד(!) דולר.

טרייבל DDB  ישראל, משרד הפרסום הדיגיטלי מבית זרמון DDB, השיקה בימים האחרונים אתר חברה ראשון מסוגו בעולם: אתר חברה הנמצא כולו על ממשק הרשת החברתית במובייל – אינסטגראם. ע"י שימוש בתגיות # , המשתמשים יכולים לנווט ברחבי "האתר" ולהתרשם מרשימת הלקוחות, העובדים, תמונות מחיי המשרד, אופציות קשר וכיו"ב.

האתר האינסטגרמי של זרמון. צילומסך: יח"צ

האתר האינסטגרמי של זרמון. צילומסך: יח"צ

המהלך המקורי זכה להתעניינות עולמית בין היתר ב- Wall street Journal וכן נבחר במקום הראשון בדירוג "BEST INTERACTIVE OF THE WEEK בעולם" של best adds, מעשרת הבלוגים המובילים בעולם של ענף הפרסום.

"הבחירה בקונספט נעשתה על מנת להדגיש את כיווני החשיבה המקוריים של טרייבל ישראל ושימושה במדיומים חדשים בדרכים יצירתיות ע"י שיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיות שונות" אומר היום סמנכ"ל הקריאייטיב של טרייבל DDB ישראל' נדב רביב והוסיף כי "ככל שהעולם נשבה בקסמי אינסטגרם כרשת חברתית, אנחנו התאהבנו בה ככלי לפעילות פרסומית דיגיטלית. הויזואליות הגבוהה של האתר מגבירה את עוצמתו עבור המותגים השונים, וכן מאפשר בדרכים. ייחודיות לשתף תמונות, כדי להעביר מידע בצורה יצירתית".

"אנחנו צופים שמותגים נוספים ינסו את מזלם באינסטגרם, ברשתות חברתיות נוספות וכן באפליקציות סלולריות." אומר איילון זרמון, הבעלים של חברת הפרסום  זרמון DDB . " האתר שלנו באינסטגרם משרת את אהבתנו לכלים דיגיטליים ואת ההזדמנויות לשיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיות כחלק מהפעילות הפרסומית של הקבוצה".

לצפיה באתר האינסטגרמי: לינק

3 תגובות
 1. גל צחייק
  גל צחייק אומר:

  רעיון מגניב אבל זה לא נח.
  כל כך קשה לשים את זה על דומיין ושים סרגל ניווט? להשאיר את כל האינסטגרם הזה אבל שהיה נח… 

  הגב
 2. איתן
  איתן אומר:

  מעניין, לא ידעתי ש-statigr.am שייך לזרמון DDB.
  כל אחד יכול לתייג את התמונות ב-hash ספציפי  ולהראות אותו בכל ממשק וובי של אינסטגראם.
  לא הבנתי בדיוק מה הקונספט המהפכני כאן… 

  הגב

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *