שלמור אבנון עמיחי מצטרפים לפרויקט הסטארט אפים של מיקרוסופט

חברת Y&R הצטרפה כשותפה למאיץ הטכנולוגי לסטארט-אפים  Microsoft Accelerator for Windows Azure של מיקרוסופט בישראל,  שנועדה לתמוך בחדשנות של  חברות סטארט-אפ. היוזמה הגיעה מתוך החזון לייצר חדשנות בעזרת שיתופי פעולה עם חברות סטארט-אפ. הפעילות של Y&R במאיץ תתבצע באמצעות משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי/  Y&Rאשר המוניטין שלו נבנה בזכות יכולתו לשלב בין חדשנות לקריאטיביות.

בחודש מרץ האחרון, מיקרוסופט הכריזה על כוונתה להשיק את המאיץ הטכנולוגי הראשון שלה בישראל, מתוך מחשבה אסטרטגית של מספר הרב של חברות הסטארט-אפ הקיימות בה (4,900 על פי מאמר שהתפרסם לאחרונה באתר (TechCrunch. בנוסף, בישראל נמצא מרכז פיתוח ומחקר של חברת מיקרוסופט. מיקרוסופט מציעה תמיכה הכוללת חונכות, סביבת עבודה, סיוע משפטי וחשבונאי, כמו גם מגוון רחב של שימוש בתוכנות שלה. חברות הסטארט-אפ מקבלות גישה ללקוחות של מיקרוסופט המייצגים גם לקוחות פוטנציאלים עבורם בעתיד.

בשלב הראשון של התוכנית המאיץ הטכנולוגי יכלול 10 סטארטאפים.

בשנה שעברה הקימה Y&R בעולם את חממת הסטארט-אפים שלה המכונה- "Spark Plug" . התוכנית מציעה לחברות סביבת עבודה במשרדי Y&R ותמיכה מקצועית של הצוות הניהולי המוביל של  , Y&R בתמורה לכך שלמשרד ולקוחותיו תהיה גישה לחדשנות של הסטארט-אפים. החברות מבוססות על טכנולוגיות חדשניות הדורשות שימוש בשיטות שיווק תואמות.

ההצלחה של "spark plug" באה לידי ביטוי בכך שהיוזמה מתרחבת בשנת 2013 למשרדים נוספים ברחבי העולם. ל- Y&R  יהיו שתי חברות במאיץ הטכנולוגי של מיקרוסופט, אשר נכללות בתחום השיווק. חברות אלה יזכו לליווי צמוד של מנטורים מ- Y&R וכן תפתח בפניהן האפשרות לשילוב בתוכנית "Spark Plug" בניו-יורק בתום השתתפותן במאיץ הטכנולוגי של מיקרוסופט. חברי הצוות המקצועי של המשרד – כולל  מנכ"ל Y&R  העולמי דיויד סייבל –  ישמשו כמנטורים של חברות סטארט- אפ במאיץ הטכנולוגי וכן יעבירו הרצאות רלוונטיות בהתאם למומחיותם.

מדובר על שיתוף פעולה אסטרטגי עסקי עבור שני הגופים. בנוסף, שיתוף הפעולה בין החברות המעורבות בפרוייקט יצור את החיבור האולטימטיבי בין טכנולוגיה, שיווק ומנהיגות. צחי וייספלד סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי במרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל : "אחד היתרונות המשמעותיים ביותר במאיץ הטכנולוגי שלנו זה החיבור המוקדם של הסטארטאפים ללקוחות ושותפים עסקיים. שיתוף הפעולה עם Y&R לא מסתיים בכך הוא אף מרחיב ביכולת של הסטארטאפים הבוגרים להמשיך בשלב הבא של הפיתוח שלהם ולעשות אותו בניו-יורק קרוב לשוק המטרה במאיץ של  “ . Y&R.

דיוויד סייבל, יו"ר ומנכ"ל  עולמי Y&R: " אנו שמחים על ההזדמנות שניתנה לנו. האתגר המרכזי העומד בפני עסקים בימינו הינו לספר את הסיפור של המותג וליצור מעורבות צרכנים גבוה. הדבר נעשה על ידי שילוב של חדשנות לאורך כל הדרך. בפעילות זו אנו מחברים בין חברות סטארט- אפ שעוסקות בחדשנות אבל מפרספקטיבה שונה. הערך המוסף שיקבלו לקוחות המשרד ושותפיו משיתוף פעולה זה, יהיה לא רק מעניין וחדשני אלה גם פרודוקטיבי. "

אדם אבנון, מנכ"ל שלמור אבנון עמיחי/Y&R: "בעולם החדש משרדי הפרסום נדרשים לייצר עבור לקוחותיהם פתרונות שמעצימים את חוויית הצרכנים אל מול המותג. השילוב בין חשיבה קריאטיבית לטכנולוגיה מאפשרת להעצים חוויה זו. כמשרד שחרט על דגלו תמיד להיות בחוד החנית של החדשנות בענף הפרסום, אנחנו גאים להיות שותפים אסטרטגיים במאיץ טכנולוגי"

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *