כנס בנושא בחירות בעידן האינטרנט – איך יכבשו המפלגות הישראליות את הרשת?

מנהלי מדיה, דוברים ועוד יתכנסו ביום ראשון הקרוב, 25/11 לפאנל מיוחד לקראת הבחירות- איך יכבשו המפלגות הישראליות את הרשת? הכנס, מטעם “מרכז 013 נטוויז’ן לחקר האינטרנט והחברה של המסלול האקדמי המכללה למינהל”,  יתקיים ב-25/11 בקמפוס המכללה בראשון לציון.

בחירות ברשת

בחירות ברשת

הבחירות בארה”ב הסתיימו ברגע בו צייץ הנשיא הנבחר ברק אובמה בחשבון הטוויטר שלו את המשפט – “ארבע שנים נוספות” – ציוץ שהפך בין רגע לאחד הציוצים הפופולאריים ביותר ב”היסטוריה” של טוויטר. קדמה לכך מערכת בחירות דיגיטלית סוערת. כעת, ורגע לאחר שוך רוח הבחירות בארה”ב, נתכנס לבחון כיצד צפויים המועמדים הישראלים בבחירות לכנסת הקרובה לעשות שימוש ברשתות החברתיות. הכנס יבחן מה כבר נעשה? ומי מהם יהיה לבסוף “המנצח הדיגיטלי” של בחירות 2013.

הכנס, שיקיים “מרכז 013 נטוויז’ן לחקר האינטרנט והחברה של המסלול האקדמי המכללה למינהל”, יעסוק בנושא הבחירות בעידן האינטרנט וידון בסוגיית האסטרטגיה הדיגיטאלית והטכנולוגיה שבבסיסה – על פיה פועלות המפלגות הישראליות. בכנס, שאותו ינחה פרופ’ יוסי רענן מביה”ס למינהל עסקים של המסלול האקדמי המכללה למינהל, העומד בראש המרכז,  ישתתפו:  עמיחי סרגובי, מנהל תחום הדיגיטאל במפלגת העבודה; רועי דויטש, מנהל הניו-מדיה של מפלגת יש עתיד; אשלי פרי, סמנכ”ל ההסברה של מפלגת ישראל ביתנו; נמרוד דוויק, מנהל האינטרנט של מפלגת מרץ;  עומר אנגלשטיין, דובר המפלגה של  מפלגת העצמאות; וכן רותי ברנדמן, מנכ”לית מכון המחקר ברנדמן בע”מ, שתרצה על מחקרים באינטרנט.

מטרתו של מרכז 013 נטוויז’ן לחקר האינטרנט והחברה במסלול האקדמי המכללה למינהל, היא לחקור ולהבין את מהפיכת המידע ולנסות לצפות לאן ואיך היא תתפתח בהמשך דרכה. המרכז מהווה מוקד מידע ומחקר רב-תחומי ובין-תחומי. הוא מדגיש בפעולתו את השילוב של האינטרנט בכל תחומי החיים, ובפרט את תרומתה של הרשת לפישוט תהליכים, יתר דמוקרטיזציה של החברה והנגשה של המידע העולמי לכל אדם בישראל.

הכנס יתקיים ב-25/11 מהשעה 17:00 ועד 20:30 לערך בבניין ג’, אולם 227, המסלול האקדמי המכללה למינהל. דרך יצחק רבין 7, ראשון לציון.

הכניסה לקהל הרחב חופשית ומותנית בהרשמה מראש.

לתיאום, פרטים והרשמה:

רוני: 0522553364 או בלניק הזה.

1 תגובה
  1. ניצן
    ניצן אומר:

    כנראה שהשתלטות הפוליטקה הישראלית על הפייסבוק כמו תמיד תהיה מוגזמת ותיתן לנו לקבל חוות דעת אחרת לגמרי על הרשתות החברתיות, מה שבטוח יהיה אפשר ללמוד מזה המון!

    הגב

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *