גוגל גוגל, מה עוד אפשר לכתוב על גוגל שעוד לא נכתב? מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם וזה ששינה מקצה לקצה את אופן צריכת המידע שלנו והנגיש בפנינו הכל – חוגג היום 14.

בין היתר הביא לנו גוגל את מהפיכת המידע באינטרנט, אשר מנגישה כל פיסת מידע בעולם הדיגיטלי לכל מאן דבעי בקלות וביעילות, את דפדפן הכרום אשר מאפשר לנו לגלוש מהר ויעיל יותר, את גוגל ממפס וארת’ שמאפשרים להסתכל על כל נקודה בעולם ואף לנווט אליה מהמובייל, את בלוגר וגוגול סייטס שמאפשרים לכל אחד להתחיל את הדרך באינטרנט, ייעול של האנדרואיד ויוטיוב (רכישות של גוגל – לא התחילו את הפרוייקט מאפס) וכו’…

אבל יותר מהכל – מה שהכי יפה בגוגל (לפחות עפ”י דעתי) זה שגוגל מאפשר הזדמנות שווה לכולם – גם אם אתה לא איזה טייקון ששוחה בכסף – יש לך הזדמנות שווה להכניס את עצמך לעניינים באינטרנט, הן דרך מערכת דליית המידע הנגיש לכל של גוגל, הן ברמת הכלים שגוגל מעמידים לרשותך, והן ברמת הפרסום הממומן שנותן הזדמנות שווה לכולם וכל עסק מתחיל לצמוח.

מה שעוד יותר יפה זה שהכל עובר בדרך פלא דרך אלגורתמים של סינון ספאמרים וחלטוריסטים (מה שלא חסר למשל בפייסבוק) הן בפרסום הממומן  והן באורגני, ונותנים לנו אינטרנט נקי יותר, איכותי יותר, והכי חשוב – הוגן יותר!

אז מה נאחל לגוגל לשנים הבאות? פשוט… תמשיכו ככה 🙂

יום הולדת 14 לגוגל

יום הולדת 14 לגוגל

והנה גם סרטון שמקבץ את הלוגו המתחלף של גוגל לכבוד יום ההולדת ה 14

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *